Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Benoît Dumas na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Benoît Dumas: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Benoît Dumas je Fragmentované ochreové tvary vystupujúce cez ceruleánové tiene, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 67% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Večný príliv: Monumentálny diptych hlbokej indiánskej modry a svietivej námornej peny. Profil umelca bol otvorený 0krát a záznamy o dielach 300krát, čo predstavuje celkom 300 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 300. Čitatelia si vyberajú Vyvážený (Kontrast) pri 67% návštev, čo predstavuje 12% katalógu.
Benoît Dumas: 2 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Benoît Dumas a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Kedy sú autorské diela umelca Benoît Dumas vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Benoît Dumas?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
42,9%
33,3%
Mystický
14,3%
66,7%
Výrazné
14,3%
0,0%
Éterický
14,3%
0,0%
Pokojný
14,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
14,3%
66,7%
Výrazný
14,3%
33,3%
Napätý
28,6%
0,0%
Energický
14,3%
0,0%
Tajomný
14,3%
0,0%
Pokojný
14,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
12,5%
0,0%
Mäkký tieň
12,5%
0,0%
Mierny jas
25,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
50,0%
100,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
12,5%
0,0%
Subtelné tóny farieb
12,5%
33,3%
Vyvážene jemná
12,5%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
62,5%
66,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
42,9%
66,7%
Tmavé tóny
28,6%
0,0%
Neutrálne tóny
14,3%
33,3%
Prírodné témy
14,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
12,5%
0,0%
Vyvážené
25,0%
33,3%
Sýte
62,5%
66,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
12,5%
66,7%
Výrazný
25,0%
0,0%
Vyhlásenie
62,5%
33,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
25,0%
33,3%
jemne prepojená paleta
37,5%
0,0%
Vyvážená harmónia
12,5%
0,0%
Silná farebná jednota
25,0%
66,7%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Benoît Dumas podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Chromatická rezonancia: Int…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Večný príliv: Monumentálny…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Fragmentovaný horizont: Mon…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rytmická konvergencia prizm…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eterický obzor v sútohočku:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fragmentované ochreové tvar…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Luminózny polnočný kvet: Ét…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fragmented Radiance: A Sing…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa konzultuje s Benoît Dumas?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Benoît Dumas a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
O čitateľoch umelca Benoît Dumas
Ktoré dielo umelca Benoît Dumas sa najčastejšie prezeráva?
Na prvom mieste Fragmentované ochreové tvary vystupujúce cez ceruleánové tiene s 200 návštevami a 67% konzultáciami. Nad ním je usadzených 2 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Benoît Dumas na WikiOO.org?
300 návštev za dvanásť mesiacov: 0 na profilu umelca, 300 na jeho dielach.
Aké diela umelca Benoît Dumas zodpovedajú výberu čitateľov?
Diela opísané ako Vyvážený (Kontrast) získavajú 67% návštev pre 12% katalógu.