Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Bernard Cathelin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Bernard Cathelin: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Bernard Cathelin v databáze WikiOO.org dielo Untitled (682): 300 návštev, čo predstavuje 13% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Untitled (235) a Untitled (148). Záznamy o umelcovite Bernard Cathelin boli navštívené 2 300krát: 300 na profilu umelca a 2 000 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 900 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 43% návštev oproti 30% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Bernard Cathelin
Diela umelca Bernard Cathelin zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Untitled (682)
300 návštev · 13,0%
-
2
Untitled (235)
200 návštev · 8,7%
-
3
Untitled (148)
200 návštev · 8,7%
-
4
Untitled (171)
200 návštev · 8,7%
-
5
Untitled (892)
100 návštev · 4,3%
-
6
Untitled (884)
100 návštev · 4,3%
-
7
Untitled (641)
100 návštev · 4,3%
-
8
Untitled (902)
100 návštev · 4,3%
-
9
Untitled (931)
100 návštev · 4,3%
-
10
Untitled (861)
100 návštev · 4,3%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Bernard Cathelin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 300 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Bernard Cathelin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Bernard Cathelin si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 8,7% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 21,7% |
| Mierny jas | 34,0% | 39,1% |
| Svetlá rovnováha | 30,0% | 26,1% |
| Luminózny | 6,0% | 4,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,0% | 4,3% |
| Subtelné tóny farieb | 16,0% | 8,7% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 34,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 30,0% | 43,5% |
| Sýta farba | 18,0% | 8,7% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 45,5% | 52,6% |
| Neutrálne tóny | 34,1% | 26,3% |
| Zemité tóny | 11,4% | 15,8% |
| Metalické tóny | 2,3% | 5,3% |
| Žiarivé a výrazné | 4,5% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 6,0% | 8,7% |
| Vyvážené | 46,0% | 34,8% |
| Sýte | 48,0% | 56,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 4,3% |
| Jemný | 18,0% | 8,7% |
| Vyvážený | 2,0% | 4,3% |
| Výrazný | 20,0% | 30,4% |
| Vyhlásenie | 52,0% | 52,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 4,3% |
| jemne prepojená paleta | 20,0% | 30,4% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 42,0% | 47,8% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 17,4% |
Ktoré diela umelca Bernard Cathelin sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (101) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (469) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (714) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (892) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (235) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (210) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (925) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (259) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (572) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Bernard Cathelin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Bernard Cathelin je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Bernard Cathelin
Ktoré diela umelca Bernard Cathelin sú najčastejšie vyhlimatované?
- Untitled (682), s 300 návštevami (13% všetkých prehliadok umelca Bernard Cathelin). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Bernard Cathelin vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 2 300krát za posledných dvanásť mesiacov: 300 na profilu umelca a 2 000 na profiloch diel.
Aké diela od Bernard Cathelin majú čitatelia najradšej?
- Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb): 43% návštev oproti 30% v katalógu.