Bernardino Luini Kto listuje záznamy a ktoré diela

1480 – 1532

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Bernardino Luini na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Bernardino Luini: čo ukazujú konzultácie

Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Bernardino Luini je Salome with the Head of St John the Baptist, ktoré má 700 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú LE SILENCE a Madonna with Child and the Young St John. Profil umelca bol otvorený 2 600krát a záznamy o dielach 6 600krát, čo predstavuje celkom 9 200 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 367%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 7 400. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (76%), telefóny (22%) a tablety (2%). Čitatelia si vyberajú Mierny jas (Luminancia) pri 25% návštev, čo predstavuje 12% katalógu.

Bernardino Luini: 10 najčastejšie obhliadnutých diel

Každý záznam zobrazuje dielo umelca Bernardino Luini a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.

  1. Salome with the Head of St John the Baptist 1 Salome with the Head of St John the Baptist 700 návštev · 9,1%
  2. LE SILENCE 2 LE SILENCE 600 návštev · 7,8%
  3. Madonna with Child and the Young St John 3 Madonna with Child and the Young St John, 1515 400 návštev · 5,2%
  4. Salome Receiving the Head of St John the Baptist 4 Salome Receiving the Head of St John the Baptist 400 návštev · 5,2%
  5. Portrait of Biagio Arcimboldo 5 Portrait of Biagio Arcimboldo 400 návštev · 5,2%
  6. Madonna in the Rose Garden 6 Madonna in the Rose Garden 300 návštev · 3,9%
  7. Portrait of a Young Woman with Fan 7 Portrait of a Young Woman with Fan, 1520 300 návštev · 3,9%
  8. Salomé recevant la tête de saint Jean Baptiste 8 Salomé recevant la tête de saint Jean Baptiste 300 návštev · 3,9%
  9. The Martyrdom of St Maurice 9 The Martyrdom of St Maurice, 1510 300 návštev · 3,9%
  10. ENFANT A GENOUX SOUS UNE TREILLE 10 ENFANT A GENOUX SOUS UNE TREILLE 300 návštev · 3,9%

Kedy bol siroký profil Bernardino Luini si nájdený?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Čísla v tabuľke
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 20260100
Júl 20261 8005 600
Aug 2026200100
Sep 2026600800

Kedy sú autorské diela umelca Bernardino Luini vyhľadávané?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Bernardino Luini podľa jednotlivých mesiacov?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Čísla v tabuľke
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
Ukrižovanie0000000001000100
Le Christ bénissant, sauveu…000000000000
The infant Jesus with a Lamb00000000000100
The Virgin Holding the Slee…000000000000
LA VIERGE A L'ENFANT AVEC U…000000000000
Madonna in the Rose Garden00000000020000
Madonna and Child with Sts…00000000000100
Svätý Jeróm pokorný000000000000
Salomé recevant la tête de…00000000020000
The Holy Family with Saints…0000000010020000

Aká je distribúcia prehliadok Bernardino Luini podľa zariadenia?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Čísla v tabuľke
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače7 00076,1%
telefóny2 00021,7%
tablety2002,2%

V akých jazykoch sa konzultuje s Bernardino Luini?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Čísla v tabuľke
JazykNávštevyZdieľať
taliansky1 00083,3%
francúzsky1008,3%
kórejsky1008,3%

Koľko konzultácií denne pre Bernardino Luini a na nasledujúce tri týždne?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Čísla v tabuľke
DeňNávštevy
ne 27 Sep0
po 28 Sep300
ut 29 Sep400
st 30 Sep0
št 1 Okt100
pi 2 Okt400
so 3 Okt600
ne 4 Okt0
po 5 Okt100
ut 6 Okt100
st 7 Okt100
št 8 Okt200
pi 9 Okt0
so 10 Okt300
ne 11 Okt300
po 12 Okt300
ut 13 Okt100
st 14 Okt0
št 15 Okt500
pi 16 Okt100
so 17 Okt100
ne 18 Okt (predpoveď)100
po 19 Okt (predpoveď)200
ut 20 Okt (predpoveď)200
st 21 Okt (predpoveď)0
št 22 Okt (predpoveď)200
pi 23 Okt (predpoveď)200
so 24 Okt (predpoveď)300
ne 25 Okt (predpoveď)100
po 26 Okt (predpoveď)200
ut 27 Okt (predpoveď)200
st 28 Okt (predpoveď)0
št 29 Okt (predpoveď)200
pi 30 Okt (predpoveď)100
so 31 Okt (predpoveď)300
ne 1 Nov (predpoveď)100
po 2 Nov (predpoveď)200
ut 3 Nov (predpoveď)100
st 4 Nov (predpoveď)0
št 5 Nov (predpoveď)200
pi 6 Nov (predpoveď)100
so 7 Nov (predpoveď)200

O čitateľoch umelca Bernardino Luini

Ktoré dielo umelca Bernardino Luini sa najčastejšie prezeráva?

Na prvom mieste Salome with the Head of St John the Baptist s 700 návštevami a 9% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.

Aký je počet čitateľov umelca Bernardino Luini na WikiOO.org?

9 200 návštev za dvanásť mesiacov: 2 600 na profilu umelca, 6 600 na jeho dielach.

Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Bernardino Luini?

Používajú pou počítače (76%), telefóny (22%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 76% konzultácií.

Aké diela umelca Bernardino Luini zodpovedajú výberu čitateľov?

Diela opísané ako Mierny jas (Luminancia) získavajú 25% návštev pre 12% katalógu.