Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Bridget Rileyová na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Bridget Rileyová: štatistiky v skratke
Nataraja je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Bridget Rileyová: 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 36% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Nataraja a Conversation. Celkový počet prehliadok: 3 500 (2 200 profil umelca, 1 300 diela). Nárast o 38% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (1 600 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (63%), telefóny (29%) a tablety (9%). Zistená preferencia: Jemný (Kontrast), 77% návštev pre 32% katalógu.
Top 9 diel umelca Bridget Rileyová podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Bridget Rileyová, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Nataraja, 1993
800 návštev · 36,4%
-
2
Nataraja, 1993
500 návštev · 22,7%
-
3
Conversation, 1992
200 návštev · 9,1%
-
4
Fade
200 návštev · 9,1%
-
5
Elysium, 2003
100 návštev · 4,5%
-
6
Echo, 1962
100 návštev · 4,5%
-
7
Blaze, 1964
100 návštev · 4,5%
-
8
Untitled, 1965
100 návštev · 4,5%
-
9
Untitled, 1964
100 návštev · 4,5%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Bridget Rileyová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 800 |
| Aug 2026 | 400 | 400 |
| Sep 2026 | 1 000 | 100 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Bridget Rileyová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Bridget Rileyová si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 20,0% | 59,1% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 4,5% |
| Luminózny | 64,0% | 36,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,0% | 27,3% |
| Subtelné tóny farieb | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 4,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 28,0% | 68,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 54,5% | 22,7% |
| Pastelové tóny | 31,8% | 18,2% |
| Zemité tóny | 4,5% | 36,4% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 22,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 48,0% | 18,2% |
| Vyvážené | 16,0% | 9,1% |
| Sýte | 36,0% | 72,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 9,1% |
| Jemný | 32,0% | 77,3% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,0% |
| Výrazný | 8,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 13,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 72,0% | 86,4% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 12,0% | 9,1% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 4,5% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Bridget Rileyová rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fission | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Conversation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shadow Play | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Nataraja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 |
| Nataraja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Conversation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Echo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled [Study For 'Paean'] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Bridget Rileyová konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 200 | 62,9% |
| telefóny | 1 000 | 28,6% |
| tablety | 300 | 8,6% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Bridget Rileyová?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 700 | 30,4% |
| kórejsky | 500 | 21,7% |
| poľsky | 400 | 17,4% |
| anglicky | 300 | 13,0% |
| taliansky | 200 | 8,7% |
| česky | 100 | 4,3% |
| francúzsky | 100 | 4,3% |
Aká je denná čítanosť Bridget Rileyová vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 300 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 300 |
| pi 2 Okt | 200 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 300 |
| ut 6 Okt | 700 |
| st 7 Okt | 200 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 300 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
Bridget Rileyová: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Bridget Rileyová má najviac vyhľadaní?
- Nataraja: 800 návštev, 36% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 9. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Bridget Rileyová?
- 3 500 návštev za dvanásť mesiacov (2 200 záznamov umelca, 1 300 diel)
Hľadajú sa informácie o Bridget Rileyová častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (63%), telefóny (29%) a tablety (9%); najviac ich je na pou počítače s podielom 63%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Bridget Rileyová?
- Áno, Jemný (Kontrast): 77% návštev z 32% katalógu.