Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Bruce Moore na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Bruce Moore: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Bruce Moore je St. Francis, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 21% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Satyr and Rabbit a Great Dane. Profil umelca bol otvorený 400krát a záznamy o dielach 800krát, čo predstavuje celkom 1 200 otvorení. Medzi Sep 2026 a Okt 2026 počet konzultácií klesol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 000. Čitatelia si vyberajú Vyhlásenie (Kontrast) pri 50% návštev, čo predstavuje 32% katalógu.
Bruce Moore: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Bruce Moore a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
St. Francis, 1936
300 návštev · 21,4%
-
2
Satyr and Rabbit, 1929
200 návštev · 14,3%
-
3
Great Dane
200 návštev · 14,3%
-
4
Tyger, 1950
100 návštev · 7,1%
-
5
Some Skulls and Some Bills, 1947
100 návštev · 7,1%
-
6
Waterlily
100 návštev · 7,1%
-
7
Minke
100 návštev · 7,1%
-
8
White Lily, 1961
100 návštev · 7,1%
-
9
Portrait of Dr. Leonard Carmichael
100 návštev · 7,1%
-
10
Little Brother, 1942
100 návštev · 7,1%
Kedy bol siroký profil Bruce Moore si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Bruce Moore vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Bruce Moore?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 15,8% | 7,1% |
| Mäkký tieň | 36,8% | 42,9% |
| Mierny jas | 5,3% | 7,1% |
| Svetlá rovnováha | 10,5% | 21,4% |
| Luminózny | 31,6% | 21,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 57,9% | 64,3% |
| Subtelné tóny farieb | 21,1% | 7,1% |
| Vyvážene jemná | 15,8% | 21,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 5,3% | 7,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 38,9% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 38,9% | 42,9% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 7,1% |
| Monochromatické | 11,1% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 52,6% | 57,1% |
| Vyvážené | 36,8% | 35,7% |
| Sýte | 10,5% | 7,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 36,8% | 21,4% |
| Jemný | 10,5% | 14,3% |
| Vyvážený | 10,5% | 7,1% |
| Výrazný | 10,5% | 7,1% |
| Vyhlásenie | 31,6% | 50,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 5,3% | 7,1% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 26,3% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 68,4% | 64,3% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Bruce Moore podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St. Francis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Little Brother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Female Nude with Drapery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Panther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Satyr and Rabbit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Eternal Vigilance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heron | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tyger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Lily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Studies of Feet (Chickens) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Bruce Moore?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Bruce Moore a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Bruce Moore
Ktoré dielo umelca Bruce Moore sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste St. Francis s 300 návštevami a 21% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Bruce Moore na WikiOO.org?
- 1 200 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na profilu umelca, 800 na jeho dielach.
Aké diela umelca Bruce Moore zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Vyhlásenie (Kontrast) získavajú 50% návštev pre 32% katalógu.