Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Byron Cooper na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Byron Cooper: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Byron Cooper je Aldworth, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Kinloch Castle at the Head of Loch Scresort a Stream through Countryside. Profil umelca bol otvorený 400krát a záznamy o dielach 1 000krát, čo predstavuje celkom 1 400 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 300. Čitatelia si vyberajú Vyvážene jemná (Saturácia farieb) pri 60% návštev, čo predstavuje 29% katalógu.
Byron Cooper: 8 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Byron Cooper a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Aldworth, 1890
200 návštev · 20,0%
-
2
Kinloch Castle at the Head of Loch Scresort, 1902
200 návštev · 20,0%
-
3
Stream through Countryside, 1891
100 návštev · 10,0%
-
4
Brook, May Morning, 1895
100 návštev · 10,0%
-
5
Hayle Estuary, Cornwall (The Shadow of a Cloud)
100 návštev · 10,0%
-
6
Skye Cuillin from Kilmory Beach, 1900
100 návštev · 10,0%
-
7
View of Countryside Hills
100 návštev · 10,0%
-
8
Godrevy Light, Cornwall
100 návštev · 10,0%
Kedy bol siroký profil Byron Cooper si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Byron Cooper vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Byron Cooper?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 11,1% | 10,0% |
| Mäkký tieň | 4,4% | 0,0% |
| Mierny jas | 48,9% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 35,6% | 40,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,0% | 10,0% |
| Subtelné tóny farieb | 44,4% | 30,0% |
| Vyvážene jemná | 28,9% | 60,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,7% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 71,9% | 87,5% |
| Zemité tóny | 15,6% | 12,5% |
| Tmavé tóny | 9,4% | 0,0% |
| Prírodné témy | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 17,8% | 10,0% |
| Vyvážené | 75,6% | 90,0% |
| Sýte | 6,7% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 17,8% | 20,0% |
| Jemný | 13,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 20,0% |
| Výrazný | 22,2% | 20,0% |
| Vyhlásenie | 35,6% | 40,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 15,6% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 22,2% | 40,0% |
| Silná farebná jednota | 33,3% | 30,0% |
| Jednotná paleta | 17,8% | 10,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Byron Cooper podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sussex Weald | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blackdown from Hascombe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Godrevy Light, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Haslemere, Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Corrie and Hallival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rum Cuillin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonrise from the Downs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Atlantic from Tinta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Godrevy Light, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Byron Cooper?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Byron Cooper a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Byron Cooper
Ktoré dielo umelca Byron Cooper sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Aldworth s 200 návštevami a 20% konzultáciami. Nad ním je usadzených 8 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Byron Cooper na WikiOO.org?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na profilu umelca, 1 000 na jeho dielach.
Aké diela umelca Byron Cooper zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získavajú 60% návštev pre 29% katalógu.