Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Carlo Cignani na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Carlo Cignani: štatistiky v skratke
Der Triumph Amors. Ol Auf Leinwand je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Carlo Cignani: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Jupiter a Moise Sauve Des Eaux, Tableau Attribue A Carlo Cignani. Celkový počet prehliadok: 1 700 (500 profil umelca, 1 200 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (1 600 návštev). Zistená preferencia: Romantický (Emocionálny tón), 100% návštev pre 50% katalógu.
Top 10 diel umelca Carlo Cignani podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Carlo Cignani, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Carlo Cignani?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
1 100
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
100
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Carlo Cignani?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Carlo Cignani si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
37,5%
50,0%
Romantický
25,0%
50,0%
Dramatické
25,0%
0,0%
Klasika
12,5%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Romantický
50,0%
100,0%
Pokojná
12,5%
0,0%
Dramatický
12,5%
0,0%
Kontemplatívny
12,5%
0,0%
Zúfalý a vážny
12,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
44,0%
38,9%
Mäkký tieň
32,0%
33,3%
Mierny jas
20,0%
27,8%
Svetlá rovnováha
2,0%
0,0%
Luminózny
2,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
34,0%
27,8%
Subtelné tóny farieb
28,0%
16,7%
Vyvážene jemná
32,0%
44,4%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
11,1%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
79,5%
72,2%
Tmavé tóny
7,7%
16,7%
Neutrálne tóny
7,7%
5,6%
Monochromatické
5,1%
5,6%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
50,0%
38,9%
Vyvážené
44,0%
50,0%
Sýte
6,0%
11,1%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
26,0%
16,7%
Jemný
24,0%
16,7%
Vyvážený
10,0%
11,1%
Výrazný
18,0%
33,3%
Vyhlásenie
22,0%
22,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
6,0%
11,1%
jemne prepojená paleta
2,0%
5,6%
Vyvážená harmónia
10,0%
27,8%
Silná farebná jednota
40,0%
33,3%
Jednotná paleta
42,0%
22,2%
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Carlo Cignani rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Venus with Cherubs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Joseph and Potiphar's Wife
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Charity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shepherd and Shepherdess
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Roman Caritas (Cimon and Pe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Marcello Malpig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mary with Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jupiter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Augustine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Chastity of Joseph
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Carlo Cignani?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
česky
200
100,0%
Aká je denná čítanosť Carlo Cignani vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
Deň
Návštevy
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
100
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
100
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
100
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
100
Carlo Cignani: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Carlo Cignani má najviac vyhľadaní?
Der Triumph Amors. Ol Auf Leinwand: 300 návštev, 17% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Carlo Cignani?
1 700 návštev za dvanásť mesiacov (500 záznamov umelca, 1 200 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Carlo Cignani?
Áno, Romantický (Emocionálny tón): 100% návštev z 50% katalógu.