Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Carlo Dolci na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Carlo Dolci: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Carlo Dolci v databáze WikiOO.org dielo Madona v sláve: 600 návštev, čo predstavuje 17% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit a The Guardian Angel. Záznamy o umelcovite Carlo Dolci boli navštívené 4 300krát: 1 000 na profilu umelca a 3 300 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií vzrástol o 40% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 3 000 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (67%) a telefóny (33%). Čitatelia sa obracajú na jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 50% návštev oproti 28% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Carlo Dolci
Diela umelca Carlo Dolci zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Madona v sláve, 1670
600 návštev · 16,7%
-
2
The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit, 1630
400 návštev · 11,1%
-
3
The Guardian Angel, 1675
400 návštev · 11,1%
-
4
St Cecilia at the Organ, 1671
300 návštev · 8,3%
-
5
Allegory of Patience
300 návštev · 8,3%
-
6
St Mary Magdalene, 1644
200 návštev · 5,6%
-
7
The Adoration of the Kings, 1649
200 návštev · 5,6%
-
8
Vazos kvety, 1662
200 návštev · 5,6%
-
9
Self-Portrait, 1674
200 návštev · 5,6%
-
10
Italian, ), 1616
200 návštev · 5,6%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Carlo Dolci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 2 300 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 200 | 500 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Carlo Dolci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Carlo Dolci si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojná atmosféra | 54,5% | 50,0% |
| Elegantný | 18,2% | 26,9% |
| Pokojný | 18,2% | 23,1% |
| Dramatické | 9,1% | 0,0% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Duchovná | 45,5% | 65,4% |
| Melancholický | 27,3% | 19,2% |
| Kontemplatívny | 18,2% | 7,7% |
| Pokojná | 9,1% | 7,7% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 66,7% | 75,0% |
| Mäkký tieň | 17,9% | 16,7% |
| Mierny jas | 12,8% | 8,3% |
| Svetlá rovnováha | 2,6% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 53,8% | 44,4% |
| Subtelné tóny farieb | 25,6% | 44,4% |
| Vyvážene jemná | 20,5% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 74,4% | 91,7% |
| Vyvážené | 25,6% | 8,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,8% | 16,7% |
| Jemný | 17,9% | 19,4% |
| Vyvážený | 17,9% | 25,0% |
| Výrazný | 17,9% | 19,4% |
| Vyhlásenie | 33,3% | 19,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 23,1% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 28,2% | 50,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,8% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 33,3% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 2,6% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Carlo Dolci sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vazos kvety | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Kings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Madona v sláve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 200 |
| St Mary Magdalene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Guardian Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Allegory of Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Salome with the Head of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Saint John the Evangelist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Carlo Dolci?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 900 | 67,4% |
| telefóny | 1 400 | 32,6% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Carlo Dolci?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Carlo Dolci je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 200 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Carlo Dolci
Ktoré diela umelca Carlo Dolci sú najčastejšie vyhlimatované?
- Madona v sláve, s 600 návštevami (17% všetkých prehliadok umelca Carlo Dolci). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Carlo Dolci vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 4 300krát za posledných dvanásť mesiacov: 1 000 na profilu umelca a 3 300 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Carlo Dolci?
- Carlo Dolci je vyhľadávaný na pou počítače (67%) a telefóny (33%); pou počítače predstavuje 67% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Carlo Dolci majú čitatelia najradšej?
- jemne prepojená paleta (Harmónia farieb): 50% návštev oproti 28% v katalógu.