Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles André van Loo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Charles André van Loo: štatistiky v skratke
Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Charles André van Loo: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: MARIE LECZINSKA a Aeneas Carrying Anchises. Celkový počet prehliadok: 11 700 (2 700 profil umelca, 9 000 diela). Pokles o 64% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (7 900 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (79%), telefóny (12%) a tablety (9%). Zistená preferencia: Elegantný (Atmosféra), 76% návštev pre 50% katalógu.
Top 10 diel umelca Charles André van Loo podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Charles André van Loo, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Charles André van Loo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
1 200
6 700
Aug 2026
1 100
1 400
Sep 2026
300
600
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Charles André van Loo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Charles André van Loo si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
50,0%
76,2%
Dramatické
25,0%
14,3%
Zázračný luxus
12,5%
4,8%
Romantický
12,5%
2,4%
Klasika
0,0%
2,4%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Romantický
37,5%
38,1%
Dramatický
37,5%
19,1%
Melancholický
0,0%
14,3%
Pokojná
0,0%
9,5%
Kontemplatívny
0,0%
9,5%
Duchovná
0,0%
7,1%
Nostalgický
25,0%
0,0%
Výrazný
0,0%
2,4%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
14,0%
28,0%
Mäkký tieň
16,0%
31,8%
Mierny jas
36,0%
29,9%
Svetlá rovnováha
24,0%
7,5%
Luminózny
10,0%
2,8%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
10,0%
14,0%
Subtelné tóny farieb
44,0%
46,7%
Vyvážene jemná
38,0%
31,8%
Výrazná prítomnosť farieb
8,0%
7,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
55,3%
77,2%
Neutrálne tóny
29,8%
13,9%
Tmavé tóny
2,1%
6,9%
Monochromatické
6,4%
1,0%
Pastelové tóny
6,4%
1,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
14,0%
37,4%
Vyvážené
62,0%
52,3%
Sýte
24,0%
10,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
46,0%
19,6%
Jemný
6,0%
8,4%
Vyvážený
8,0%
18,7%
Výrazný
12,0%
14,9%
Vyhlásenie
28,0%
38,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
10,0%
12,2%
jemne prepojená paleta
8,0%
4,7%
Vyvážená harmónia
0,0%
13,1%
Silná farebná jednota
38,0%
43,0%
Jednotná paleta
44,0%
27,1%
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Charles André van Loo rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
The Sacrifice of Iphigenia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
ENEE PORTANT ANCHISE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Halt of the Hunt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Koncert Turka jeho Milenky
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Grand Turk Giving a Con…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE LECZINSKA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
0
HALTE DE CHASSE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Je Charles André van Loo konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
9 300
79,5%
telefóny
1 400
12,0%
tablety
1 000
8,5%
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Charles André van Loo?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
rusky
200
40,0%
anglicky
100
20,0%
fínsky
100
20,0%
poľsky
100
20,0%
Aká je denná čítanosť Charles André van Loo vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
100
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
200
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
100
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
100
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
200
po 5 Okt
200
ut 6 Okt
300
st 7 Okt
0
št 8 Okt
100
pi 9 Okt
200
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt (predpoveď)
200
st 14 Okt (predpoveď)
100
št 15 Okt (predpoveď)
100
pi 16 Okt (predpoveď)
200
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
200
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
100
pi 23 Okt (predpoveď)
200
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
100
po 26 Okt (predpoveď)
100
ut 27 Okt (predpoveď)
200
st 28 Okt (predpoveď)
100
št 29 Okt (predpoveď)
100
pi 30 Okt (predpoveď)
200
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
100
po 2 Nov (predpoveď)
100
Charles André van Loo: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Charles André van Loo má najviac vyhľadaní?
Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda: 700 návštev, 6% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Charles André van Loo?
11 700 návštev za dvanásť mesiacov (2 700 záznamov umelca, 9 000 diel)
Hľadajú sa informácie o Charles André van Loo častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
Konzultácie sa delia na pou počítače (79%), telefóny (12%) a tablety (9%); najviac ich je na pou počítače s podielom 79%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Charles André van Loo?
Áno, Elegantný (Atmosféra): 76% návštev z 50% katalógu.