Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles Langton Lockton na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles Langton Lockton: štatistiky v skratke
Post Office on North East Side of the Green next to 'The White Lion' Cottage je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Charles Langton Lockton: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 13% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: The Forge, Farleigh Road a Hamsey Green Pond. Celkový počet prehliadok: 2 000 (500 profil umelca, 1 500 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (2 000 návštev). Zistená preferencia: Mierny jas (Luminancia), 87% návštev pre 71% katalógu.
Top 10 diel umelca Charles Langton Lockton podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Charles Langton Lockton, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Post Office on North East Side of the Green next to 'The White Lion' Cottage
200 návštev · 13,3%
-
2
The Forge, Farleigh Road
200 návštev · 13,3%
-
3
Hamsey Green Pond, 1900
100 návštev · 6,7%
-
4
Westhall Road, Corner of Workhouse Lane (now Hillbury Road), 1895
100 návštev · 6,7%
-
5
'The Leather Bottle', with Butcher's Shop on the Left as it was in the 1880s, 1900
100 návštev · 6,7%
-
6
'The White Lion' as it was in the 1880s, 1900
100 návštev · 6,7%
-
7
Warlingham Vicarage, 1920
100 návštev · 6,7%
-
8
Shops on the Village Green, 1920
100 návštev · 6,7%
-
9
Cottages and Baker's Wheelwrights, Farleigh Road
100 návštev · 6,7%
-
10
Barn and Post Office Cottage by 'The White Lion'
100 návštev · 6,7%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Charles Langton Lockton?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Charles Langton Lockton?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Charles Langton Lockton si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 9,8% | 0,0% |
| Mierny jas | 70,7% | 86,7% |
| Svetlá rovnováha | 19,5% | 13,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 0,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 2,4% | 6,7% |
| Vyvážene jemná | 51,2% | 40,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 46,3% | 53,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 43,6% | 46,7% |
| Zemité tóny | 43,6% | 40,0% |
| Neutrálne tóny | 12,8% | 13,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 39,0% | 33,3% |
| Sýte | 61,0% | 66,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 7,3% | 6,7% |
| Vyvážený | 14,6% | 26,7% |
| Výrazný | 36,6% | 26,7% |
| Vyhlásenie | 41,5% | 40,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 2,4% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 9,8% | 13,3% |
| Silná farebná jednota | 39,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 48,8% | 46,7% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Charles Langton Lockton rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hamsey Green Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cottages between 'The Leath… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barn and Post Office Cottag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Barn between Glebe Road and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crewes Cottages, opposite '… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bug Hill Road (Now Leas Roa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Side Rear view of Horseshoe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Webbs Cottage, Farleigh Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All Saints' Church, Footpat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All Saints' Church, before… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Charles Langton Lockton?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Charles Langton Lockton vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Charles Langton Lockton: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Charles Langton Lockton má najviac vyhľadaní?
- Post Office on North East Side of the Green next to 'The White Lion' Cottage: 200 návštev, 13% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Charles Langton Lockton?
- 2 000 návštev za dvanásť mesiacov (500 záznamov umelca, 1 500 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Charles Langton Lockton?
- Áno, Mierny jas (Luminancia): 87% návštev z 71% katalógu.