Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles Spencelayh na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles Spencelayh: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Charles Spencelayh je Smile, ktoré má 600 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú The Laughing Parson a If They Were Real. Profil umelca bol otvorený 1 200krát a záznamy o dielach 3 300krát, čo predstavuje celkom 4 500 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 300%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 4 000. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (67%), tablety (29%) a telefóny (4%). Čitatelia si vyberajú Mäkký tieň (Luminancia) pri 42% návštev, čo predstavuje 22% katalógu.
Charles Spencelayh: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Charles Spencelayh a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Smile
600 návštev · 16,7%
-
2
The Laughing Parson
500 návštev · 13,9%
-
3
If They Were Real
300 návštev · 8,3%
-
4
His Favourite
200 návštev · 5,6%
-
5
A Cure For Everything
200 návštev · 5,6%
-
6
Why War
200 návštev · 5,6%
-
7
Vernon Spencelayh
200 návštev · 5,6%
-
8
The Second Mrs Spencelayh
200 návštev · 5,6%
-
9
The cause of all the trouble
100 návštev · 2,8%
-
10
His Daily Ration
100 návštev · 2,8%
Kedy bol siroký profil Charles Spencelayh si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 2 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Kedy sú autorské diela umelca Charles Spencelayh vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Charles Spencelayh?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 58,0% | 47,2% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 41,7% |
| Mierny jas | 14,0% | 5,6% |
| Svetlá rovnováha | 6,0% | 5,6% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 28,0% | 19,4% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 19,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 72,1% | 62,5% |
| Tmavé tóny | 14,0% | 28,1% |
| Neutrálne tóny | 11,6% | 9,4% |
| Monochromatické | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 50,0% | 44,4% |
| Vyvážené | 40,0% | 38,9% |
| Sýte | 10,0% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 20,0% | 8,3% |
| Jemný | 26,0% | 27,8% |
| Vyvážený | 16,0% | 16,7% |
| Výrazný | 20,0% | 30,6% |
| Vyhlásenie | 18,0% | 16,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 2,8% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 16,7% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 44,0% | 58,3% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 5,6% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Charles Spencelayh podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A good tonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| His Favourite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Alderman R. Gordon Brew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sure To Catch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| His Daily Ration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Charles Spencelayh podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 000 | 66,7% |
| tablety | 1 300 | 28,9% |
| telefóny | 200 | 4,4% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Charles Spencelayh?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Charles Spencelayh a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Charles Spencelayh
Ktoré dielo umelca Charles Spencelayh sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Smile s 600 návštevami a 17% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Charles Spencelayh na WikiOO.org?
- 4 500 návštev za dvanásť mesiacov: 1 200 na profilu umelca, 3 300 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Charles Spencelayh?
- Používajú pou počítače (67%), tablety (29%) a telefóny (4%); pou počítače predstavuje 67% konzultácií.
Aké diela umelca Charles Spencelayh zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Mäkký tieň (Luminancia) získavajú 42% návštev pre 22% katalógu.