Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cliff Rowe na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Cliff Rowe: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Cliff Rowe je Street Scene Kentish Town, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 8% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Woman with a Shopping Bag a Drying Enamel Plates. Profil umelca bol otvorený 800krát a záznamy o dielach 2 200krát, čo predstavuje celkom 3 000 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 2 600. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (97%) a telefóny (3%). Čitatelia si vyberajú Neutrálne tóny (Paleta farieb) pri 43% návštev, čo predstavuje 11% katalógu.
Cliff Rowe: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Cliff Rowe a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Street Scene Kentish Town, 1931
200 návštev · 8,3%
-
2
Woman with a Shopping Bag
200 návštev · 8,3%
-
3
Drying Enamel Plates
200 návštev · 8,3%
-
4
Cleaning Gas Retorts, St Pancras, 1942
100 návštev · 4,2%
-
5
Chemist
100 návštev · 4,2%
-
6
Loco Cleaners
100 návštev · 4,2%
-
7
Two Women and Pram, 1937
100 návštev · 4,2%
-
8
Electrical Engineer
100 návštev · 4,2%
-
9
Child on Rocking Horse
100 návštev · 4,2%
-
10
Woman Working
100 návštev · 4,2%
Kedy bol siroký profil Cliff Rowe si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 700 | 1 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Cliff Rowe vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Cliff Rowe?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 32,0% | 33,3% |
| Mäkký tieň | 48,0% | 25,0% |
| Mierny jas | 14,0% | 29,2% |
| Svetlá rovnováha | 6,0% | 12,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 32,0% | 58,3% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 29,2% |
| Vyvážene jemná | 24,0% | 12,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 2,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 81,5% | 57,1% |
| Neutrálne tóny | 11,1% | 42,9% |
| Tmavé tóny | 7,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 44,0% | 54,2% |
| Vyvážené | 48,0% | 45,8% |
| Sýte | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 8,3% |
| Jemný | 48,0% | 45,8% |
| Vyvážený | 14,0% | 20,8% |
| Výrazný | 26,0% | 20,8% |
| Vyhlásenie | 4,0% | 4,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 36,0% | 54,2% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 8,3% |
| Vyvážená harmónia | 18,0% | 8,3% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 29,2% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 0,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Cliff Rowe podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woman with Birdcage in Wind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fried Fish Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fireside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man at Boot Machine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Steps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Women Talking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman with a Shopping Bag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Scientist at Lab Bench | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Pancras, Cleaning Yard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Cliff Rowe podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 900 | 96,7% |
| telefóny | 100 | 3,3% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Cliff Rowe?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Cliff Rowe a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 800 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Cliff Rowe
Ktoré dielo umelca Cliff Rowe sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Street Scene Kentish Town s 200 návštevami a 8% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Cliff Rowe na WikiOO.org?
- 3 000 návštev za dvanásť mesiacov: 800 na profilu umelca, 2 200 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Cliff Rowe?
- Používajú pou počítače (97%) a telefóny (3%); pou počítače predstavuje 97% konzultácií.
Aké diela umelca Cliff Rowe zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Neutrálne tóny (Paleta farieb) získavajú 43% návštev pre 11% katalógu.