Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Constant Dutilleux na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Constant Dutilleux: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Constant Dutilleux je PAYSAGE AVEC UNE MAISON, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú LE PRE LARCHER EN FORET DE FONTAINEBLEAU a HETRAIE DANS LA FORET DE FONTAINEBLEAU. Profil umelca bol otvorený 200krát a záznamy o dielach 600krát, čo predstavuje celkom 800 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 500. Čitatelia si vyberajú Mäkký tieň (Luminancia) pri 83% návštev, čo predstavuje 50% katalógu.
Constant Dutilleux: 5 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Constant Dutilleux a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
Kedy bol siroký profil Constant Dutilleux si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Constant Dutilleux vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Constant Dutilleux?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 20,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 50,0% | 83,3% |
| Mierny jas | 20,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 10,0% | 16,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 40,0% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 16,7% |
| Vyvážené | 60,0% | 83,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 20,0% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 70,0% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 100,0% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Constant Dutilleux podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PINS ET BOULEAUX FORET DE F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'ENFANT AU PAPILLON | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PAYSAGE AVEC UNE MAISON | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| LE PRE LARCHER EN FORET DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| SOUVENIR DE HOLLANDE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PAYSAGE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HETRAIE DANS LA FORET DE FO… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| PAYSAGE, ETUDE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jeune garçon allongé dans l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| LE PORT DE DUNKERQUE, MAREE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Constant Dutilleux?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 300 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Constant Dutilleux a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 300 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 400 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 500 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 600 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Constant Dutilleux
Ktoré dielo umelca Constant Dutilleux sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste PAYSAGE AVEC UNE MAISON s 200 návštevami a 33% konzultáciami. Nad ním je usadzených 5 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Constant Dutilleux na WikiOO.org?
- 800 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na profilu umelca, 600 na jeho dielach.
Aké diela umelca Constant Dutilleux zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Mäkký tieň (Luminancia) získavajú 83% návštev pre 50% katalógu.