Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cornelis van Spaendonck na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Cornelis van Spaendonck: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Cornelis van Spaendonck je Vase of Roses, ktoré má 400 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 80% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Open wicker basket of mixed flowers, including iris, roses, poppies, hollyhock, marigold, larkspur and convolvulus on a marble ledge. Profil umelca bol otvorený 400krát a záznamy o dielach 500krát, čo predstavuje celkom 900 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 800. Čitatelia si vyberajú jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) pri 80% návštev, čo predstavuje 22% katalógu.
Cornelis van Spaendonck: 2 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Cornelis van Spaendonck a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
Kedy bol siroký profil Cornelis van Spaendonck si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Cornelis van Spaendonck vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Cornelis van Spaendonck?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 44,4% | 80,0% |
| Mäkký tieň | 22,2% | 0,0% |
| Mierny jas | 22,2% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 11,1% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 0,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 100,0% | 100,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 66,7% | 100,0% |
| Vyvážené | 33,3% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 22,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 33,3% | 80,0% |
| Vyhlásenie | 44,4% | 20,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 22,2% | 80,0% |
| Vyvážená harmónia | 11,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 66,7% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Cornelis van Spaendonck podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Fruit on Ta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Basket of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower bunch with a bird ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of Flowers in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Open Wicker Basket Of Mixed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Open wicker basket of mixed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vase Of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Double hyacinth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Cornelis van Spaendonck?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 300 | 75,0% |
| španielsky | 100 | 25,0% |
Koľko konzultácií denne pre Cornelis van Spaendonck a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 300 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Cornelis van Spaendonck
Ktoré dielo umelca Cornelis van Spaendonck sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Vase of Roses s 400 návštevami a 80% konzultáciami. Nad ním je usadzených 2 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Cornelis van Spaendonck na WikiOO.org?
- 900 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na profilu umelca, 500 na jeho dielach.
Aké diela umelca Cornelis van Spaendonck zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) získavajú 80% návštev pre 22% katalógu.