Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Chuck Close na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Chuck Close: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Chuck Close v databáze WikiOO.org dielo Alex: 500 návštev, čo predstavuje 33% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Alex/Redukčný blok a Nat. Záznamy o umelcovite Chuck Close boli navštívené 2 400krát: 1 300 na profilu umelca a 1 100 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií vzrástol o 100% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 800 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Mierny jas (Luminancia) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 60% návštev oproti 25% diel.
8 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Chuck Close
Diela umelca Chuck Close zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Alex, 1994
500 návštev · 33,3%
-
2
Alex/Redukčný blok, 1993
300 návštev · 20,0%
-
3
Nat, 1971
200 návštev · 13,3%
-
4
Self-Portrait, 1988
100 návštev · 6,7%
-
5
Self portrait
100 návštev · 6,7%
-
6
Big Self-Portrait, 1968
100 návštev · 6,7%
-
7
Robert - (104,072)
100 návštev · 6,7%
-
8
Self-Portrait Spitbite White on Black
100 návštev · 6,7%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Chuck Close?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 1 000 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Chuck Close?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Chuck Close si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,8% | 6,7% |
| Mäkký tieň | 6,2% | 0,0% |
| Mierny jas | 25,0% | 60,0% |
| Svetlá rovnováha | 37,5% | 33,3% |
| Luminózny | 12,5% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 68,8% | 46,7% |
| Subtelné tóny farieb | 25,0% | 53,3% |
| Vyvážene jemná | 6,2% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 58,3% | 50,0% |
| Zemité tóny | 33,3% | 50,0% |
| Monochromatické | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 62,5% | 40,0% |
| Vyvážené | 37,5% | 60,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,2% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 25,0% | 13,3% |
| Výrazný | 12,5% | 6,7% |
| Vyhlásenie | 56,2% | 80,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 25,0% | 46,7% |
| jemne prepojená paleta | 6,2% | 13,3% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 25,0% | 6,7% |
| Jednotná paleta | 43,8% | 33,3% |
Ktoré diela umelca Chuck Close sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barack Obama by Chuck Close | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alex/Redukčný blok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Big Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lorna I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Big Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Self-Portrait Spitbite Whit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mark | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paul IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Chuck Close?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií s Chuck Close je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Chuck Close
Ktoré diela umelca Chuck Close sú najčastejšie vyhlimatované?
- Alex, s 500 návštevami (33% všetkých prehliadok umelca Chuck Close). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľkokrát bol Chuck Close vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 2 400krát za posledných dvanásť mesiacov: 1 300 na profilu umelca a 1 100 na profiloch diel.
Aké diela od Chuck Close majú čitatelia najradšej?
- Mierny jas (Luminancia): 60% návštev oproti 25% v katalógu.