Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Daniel Garber na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Daniel Garber: štatistiky v skratke
Springtime In The Village je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Daniel Garber: 1 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 41% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: New Hope a A Wooded Watershed. Celkový počet prehliadok: 2 300 (400 profil umelca, 1 900 diela). Nárast o 700% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (1 400 návštev). Zistená preferencia: Výrazný (Kontrast), 52% návštev pre 12% katalógu.
Top 10 diel umelca Daniel Garber podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Daniel Garber, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Springtime In The Village
1 200 návštev · 41,4%
-
2
New Hope
300 návštev · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 návštev · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 návštev · 6,9%
-
5
Reading -
200 návštev · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 návštev · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 návštev · 3,4%
-
8
The Valley
100 návštev · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 návštev · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 návštev · 3,4%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Daniel Garber?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 600 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Daniel Garber?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Daniel Garber si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 3,5% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 3,5% |
| Mierny jas | 54,0% | 72,4% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 20,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 6,0% | 10,3% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 48,3% |
| Vyvážene jemná | 42,0% | 27,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 18,0% | 13,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 44,4% | 63,0% |
| Neutrálne tóny | 33,3% | 18,5% |
| Tmavé tóny | 19,4% | 14,8% |
| Monochromatické | 2,8% | 3,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 6,0% | 10,3% |
| Vyvážené | 68,0% | 69,0% |
| Sýte | 26,0% | 20,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 16,0% | 13,8% |
| Jemný | 32,0% | 13,8% |
| Vyvážený | 22,0% | 6,9% |
| Výrazný | 12,0% | 51,7% |
| Vyhlásenie | 18,0% | 13,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 26,0% | 44,8% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 10,3% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 13,8% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 27,6% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 3,5% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Daniel Garber rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Langson Lathrop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Daniel Garber?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 200 | 66,7% |
| anglicky | 100 | 33,3% |
Aká je denná čítanosť Daniel Garber vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 200 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 200 |
| ne 11 Okt | 500 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 500 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 700 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 500 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 800 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 600 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 1 000 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 700 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 300 |
Daniel Garber: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Daniel Garber má najviac vyhľadaní?
- Springtime In The Village: 1 200 návštev, 41% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Daniel Garber?
- 2 300 návštev za dvanásť mesiacov (400 záznamov umelca, 1 900 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Daniel Garber?
- Áno, Výrazný (Kontrast): 52% návštev z 12% katalógu.