Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca David Davidovič Burliuk na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
David Davidovič Burliuk: štatistiky v skratke
Eilshemius in his Studio je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca David Davidovič Burliuk: 1 000 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Peasant and horse a Orchestra. Celkový počet prehliadok: 15 200 (1 300 profil umelca, 13 900 diela). Pokles o 87% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (12 300 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (95%), telefóny (5%) a tablety (1%). Zistená preferencia: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb), 41% návštev pre 28% katalógu.
Top 10 diel umelca David Davidovič Burliuk podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu David Davidovič Burliuk, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Eilshemius in his Studio, 1935
1 000 návštev · 6,1%
-
2
Peasant and horse, 1910
500 návštev · 3,0%
-
3
Orchestra, 1957
500 návštev · 3,0%
-
4
New York
500 návštev · 3,0%
-
5
A horse-lightning, 1907
300 návštev · 1,8%
-
6
Majorca, Spain
300 návštev · 1,8%
-
7
Still life with roses and fruits, 1933
200 návštev · 1,2%
-
8
View of the Water (Rural landscape with a lake), 1947
200 návštev · 1,2%
-
9
Fifty-thousand-years-old woman on Mars, 1922
200 návštev · 1,2%
-
10
Composition with sickle, 1917
200 návštev · 1,2%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu David Davidovič Burliuk?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 500 | 11 800 |
| Aug 2026 | 500 | 1 800 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca David Davidovič Burliuk?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od David Davidovič Burliuk si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,0% | 6,7% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 25,4% |
| Mierny jas | 36,0% | 39,4% |
| Svetlá rovnováha | 20,0% | 26,1% |
| Luminózny | 8,0% | 2,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 24,0% | 4,2% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 40,6% |
| Vyvážene jemná | 36,0% | 34,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 19,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 1,2% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 47,4% | 41,6% |
| Zemité tóny | 31,6% | 36,5% |
| Tmavé tóny | 18,4% | 21,9% |
| Prírodné témy | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 20,0% | 6,7% |
| Vyvážené | 62,0% | 67,3% |
| Sýte | 18,0% | 26,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 7,3% |
| Jemný | 20,0% | 20,0% |
| Vyvážený | 16,0% | 11,5% |
| Výrazný | 28,0% | 32,1% |
| Vyhlásenie | 30,0% | 29,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 48,0% | 49,7% |
| jemne prepojená paleta | 28,0% | 20,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 11,5% |
| Silná farebná jednota | 14,0% | 15,2% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 3,6% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca David Davidovič Burliuk rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tea Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of poet-futurist W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| I see the artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The stand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Woman with a duck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with roses and f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Woman in Yellow Dress with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eilshemius in his Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 |
| Black Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je David Davidovič Burliuk konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 14 400 | 94,7% |
| telefóny | 700 | 4,6% |
| tablety | 100 | 0,7% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca David Davidovič Burliuk?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť David Davidovič Burliuk vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 500 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 400 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 400 |
| ut 13 Okt | 200 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 600 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 700 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 700 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 200 |
David Davidovič Burliuk: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od David Davidovič Burliuk má najviac vyhľadaní?
- Eilshemius in his Studio: 1 000 návštev, 6% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u David Davidovič Burliuk?
- 15 200 návštev za dvanásť mesiacov (1 300 záznamov umelca, 13 900 diel)
Hľadajú sa informácie o David Davidovič Burliuk častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (95%), telefóny (5%) a tablety (1%); najviac ich je na pou počítače s podielom 95%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od David Davidovič Burliuk?
- Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 41% návštev z 28% katalógu.