Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca David Farquharson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
David Farquharson: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca David Farquharson je In a Fog, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Loch Katrine a Perth. Profil umelca bol otvorený 600krát a záznamy o dielach 1 400krát, čo predstavuje celkom 2 000 otvorení. V období medzi Sep 2026 a Okt 2026 počet konzultácií vzrástol o 400%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 300. Čitatelia si vyberajú Mäkký tieň (Luminancia) pri 60% návštev, čo predstavuje 26% katalógu.
David Farquharson: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca David Farquharson a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
In a Fog, 1897
200 návštev · 10,0%
-
2
Loch Katrine
200 návštev · 10,0%
-
3
Perth
200 návštev · 10,0%
-
4
Spring In The Trossachs
200 návštev · 10,0%
-
5
The Garry, Killiecrankie
200 návštev · 10,0%
-
6
Early Morning on Beer Common, South Devon, 1873
100 návštev · 5,0%
-
7
A Highland Glen, 1894
100 návštev · 5,0%
-
8
Harbour at Evening
100 návštev · 5,0%
-
9
Brodick Pier, Arran
100 návštev · 5,0%
-
10
On The Achray
100 návštev · 5,0%
Kedy bol siroký profil David Farquharson si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 400 | 100 |
Kedy sú autorské diela umelca David Farquharson vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca David Farquharson?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 26,0% | 60,0% |
| Mierny jas | 42,0% | 30,0% |
| Svetlá rovnováha | 20,0% | 10,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 32,0% | 40,0% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 40,0% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 20,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 51,3% | 63,6% |
| Neutrálne tóny | 37,8% | 36,4% |
| Tmavé tóny | 10,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 55,0% |
| Vyvážené | 46,0% | 45,0% |
| Sýte | 14,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 10,0% |
| Výrazný | 28,0% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 54,0% | 65,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 30,0% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 5,0% |
| Silná farebná jednota | 44,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 25,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca David Farquharson podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| River And Road, Strathdon,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Meadow And Moorland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Morning on Beer Commo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Highland Glen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Day on the Tummell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birnam Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay, North Berwick, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forest of Meiklour, Per… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Fog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s David Farquharson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre David Farquharson a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 500 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca David Farquharson
Ktoré dielo umelca David Farquharson sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste In a Fog s 200 návštevami a 10% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca David Farquharson na WikiOO.org?
- 2 000 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na profilu umelca, 1 400 na jeho dielach.
Aké diela umelca David Farquharson zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Mäkký tieň (Luminancia) získavajú 60% návštev pre 26% katalógu.