Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca David Salle na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
David Salle: štatistiky v skratke
Flying down je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca David Salle: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Old bottles a Commando. Celkový počet prehliadok: 2 100 (600 profil umelca, 1 500 diela). Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (2 000 návštev). Zistená preferencia: Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb), 40% návštev pre 14% katalógu.
Top 10 diel umelca David Salle podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu David Salle, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Flying down
300 návštev · 15,0%
-
2
Old bottles
300 návštev · 15,0%
-
3
Commando
200 návštev · 10,0%
-
4
Untitled (904)
200 návštev · 10,0%
-
5
Bigger rack
200 návštev · 10,0%
-
6
To Be Titled
100 návštev · 5,0%
-
7
Mirror (Blue)
100 návštev · 5,0%
-
8
Rainy night in rubber city
100 návštev · 5,0%
-
9
Green raft
100 návštev · 5,0%
-
10
The mennonite button problem
100 návštev · 5,0%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu David Salle?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca David Salle?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od David Salle si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 20,0% |
| Mierny jas | 44,0% | 40,0% |
| Svetlá rovnováha | 22,0% | 35,0% |
| Luminózny | 12,0% | 5,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 28,0% | 15,0% |
| Subtelné tóny farieb | 22,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 34,0% | 45,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,0% | 40,0% |
| Sýta farba | 2,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 38,9% | 41,7% |
| Neutrálne tóny | 44,4% | 8,3% |
| Tmavé tóny | 13,9% | 16,7% |
| Teplé tóny | 2,8% | 25,0% |
| Pastelové tóny | 0,0% | 8,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,0% | 15,0% |
| Vyvážené | 56,0% | 40,0% |
| Sýte | 22,0% | 45,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 5,0% |
| Jemný | 6,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 5,0% |
| Výrazný | 12,0% | 15,0% |
| Vyhlásenie | 76,0% | 75,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 40,0% | 30,0% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 18,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 10,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca David Salle rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| To Be Titled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mirror (Blue) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Float | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Intact Feeling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (904) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (631) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (119) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (722) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (853) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca David Salle?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 100 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť David Salle vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
David Salle: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od David Salle má najviac vyhľadaní?
- Flying down: 300 návštev, 15% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u David Salle?
- 2 100 návštev za dvanásť mesiacov (600 záznamov umelca, 1 500 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od David Salle?
- Áno, Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb): 40% návštev z 14% katalógu.