Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Maurice Denis na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Maurice Denis: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Maurice Denis je Tri Múzy, ktoré má 4 800 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú La Colonie de Vacances (Summer Camp), 1913 a Bathers at Port-Blanc. Profil umelca bol otvorený 2 300krát a záznamy o dielach 13 900krát, čo predstavuje celkom 16 200 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 21%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 9 500. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (65%), telefóny (32%) a tablety (2%). Čitatelia si vyberajú Éterický (Atmosféra) pri 66% návštev, čo predstavuje 25% katalógu.
Maurice Denis: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Maurice Denis a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
300
Júl 2026
1 400
8 100
Aug 2026
200
2 700
Sep 2026
700
2 800
Kedy sú autorské diela umelca Maurice Denis vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Maurice Denis?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Éterický
25,0%
66,3%
Pokojná atmosféra
0,0%
20,5%
Nostalgický
25,0%
7,2%
Hravý
0,0%
2,4%
Romantický
25,0%
1,2%
Elegantný
25,0%
0,0%
Mystický
0,0%
1,2%
Pokojný
0,0%
1,2%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Tajomný
25,0%
57,8%
Pokojný
0,0%
16,9%
Duchovná
25,0%
10,8%
Pokojná
0,0%
7,2%
Romantický
25,0%
2,4%
Hravý
0,0%
2,4%
Kontemplatívny
25,0%
1,2%
Nostalgický
0,0%
1,2%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
8,0%
1,4%
Mäkký tieň
30,0%
44,4%
Mierny jas
36,0%
25,0%
Svetlá rovnováha
20,0%
27,1%
Luminózny
6,0%
2,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
12,0%
4,9%
Subtelné tóny farieb
46,0%
63,2%
Vyvážene jemná
26,0%
20,8%
Výrazná prítomnosť farieb
10,0%
10,4%
Sýta farba
6,0%
0,7%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
52,6%
40,2%
Neutrálne tóny
31,6%
43,9%
Pastelové tóny
7,9%
7,3%
Tmavé tóny
7,9%
6,1%
Monochromatické
0,0%
1,2%
Prírodné témy
0,0%
1,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
12,0%
2,8%
Vyvážené
60,0%
81,9%
Sýte
28,0%
15,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
10,0%
10,4%
Jemný
28,0%
23,6%
Vyvážený
16,0%
7,6%
Výrazný
16,0%
16,0%
Vyhlásenie
30,0%
42,4%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
36,0%
12,5%
jemne prepojená paleta
14,0%
16,0%
Vyvážená harmónia
20,0%
44,4%
Silná farebná jednota
28,0%
24,3%
Jednotná paleta
2,0%
2,8%
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Maurice Denis podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Tri Múzy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
1 600
2 000
Homage to Cézanne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mother and Child at Le Poul…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Wave
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
La Colonie de Vacances (Sum…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Bathers at Port-Blanc
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
0
The visitation, eremitaget
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Princessa v veži
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Bretonne dans une barque
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
White Sun on the Corn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Aká je distribúcia prehliadok Maurice Denis podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
10 600
65,4%
telefóny
5 200
32,1%
tablety
400
2,5%
V akých jazykoch sa konzultuje s Maurice Denis?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
300
21,4%
francúzsky
300
21,4%
kórejsky
300
21,4%
arabský
100
7,1%
španielsky
100
7,1%
japonsky
100
7,1%
poľsky
100
7,1%
rusky
100
7,1%
Koľko konzultácií denne pre Maurice Denis a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
100
ne 27 Sep
100
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
100
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
100
ne 4 Okt
700
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
300
st 7 Okt
200
št 8 Okt
400
pi 9 Okt
1 100
so 10 Okt
300
ne 11 Okt
300
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
300
št 15 Okt (predpoveď)
400
pi 16 Okt (predpoveď)
800
so 17 Okt (predpoveď)
400
ne 18 Okt (predpoveď)
800
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
400
st 21 Okt (predpoveď)
400
št 22 Okt (predpoveď)
500
pi 23 Okt (predpoveď)
1 000
so 24 Okt (predpoveď)
500
ne 25 Okt (predpoveď)
1 000
po 26 Okt (predpoveď)
200
ut 27 Okt (predpoveď)
500
st 28 Okt (predpoveď)
500
št 29 Okt (predpoveď)
500
pi 30 Okt (predpoveď)
1 100
so 31 Okt (predpoveď)
500
ne 1 Nov (predpoveď)
1 100
po 2 Nov (predpoveď)
200
ut 3 Nov (predpoveď)
500
st 4 Nov (predpoveď)
600
O čitateľoch umelca Maurice Denis
Ktoré dielo umelca Maurice Denis sa najčastejšie prezeráva?
Na prvom mieste Tri Múzy s 4 800 návštevami a 33% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Maurice Denis na WikiOO.org?
16 200 návštev za dvanásť mesiacov: 2 300 na profilu umelca, 13 900 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Maurice Denis?
Používajú pou počítače (65%), telefóny (32%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 65% konzultácií.
Aké diela umelca Maurice Denis zodpovedajú výberu čitateľov?
Diela opísané ako Éterický (Atmosféra) získavajú 66% návštev pre 25% katalógu.