Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Duncan Grant na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Duncan Grant: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Duncan Grant v databáze WikiOO.org dielo Bea Howe: 300 návštev, čo predstavuje 3% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Julian Bell Reading a Farm In Sussex. Záznamy o umelcovite Duncan Grant boli navštívené 9 800krát: 2 600 na profilu umelca a 7 200 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií vzrástol o 9% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 7 300 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (78%), telefóny (18%) a tablety (4%). Čitatelia sa obracajú na Vyhlásenie (Kontrast) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 18% návštev oproti 10% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Duncan Grant
Diela umelca Duncan Grant zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Bea Howe
300 návštev · 3,2%
-
2
Julian Bell Reading
300 návštev · 3,2%
-
3
Farm In Sussex
300 návštev · 3,2%
-
4
Interior At Gordon Square
200 návštev · 2,1%
-
5
Vanessa Bell, Nee Stephen -
200 návštev · 2,1%
-
6
Still Life, Asheham House
200 návštev · 2,1%
-
7
Walled Garden At Charleston, East Sussex
200 návštev · 2,1%
-
8
Still Life With Guitar
200 návštev · 2,1%
-
9
Katherine Cox
200 návštev · 2,1%
-
10
Flower Piece
200 návštev · 2,1%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Duncan Grant?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 1 200 | 6 100 |
| Aug 2026 | 300 | 800 |
| Sep 2026 | 1 100 | 100 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Duncan Grant?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Duncan Grant si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 16,0% | 9,5% |
| Mäkký tieň | 36,0% | 40,0% |
| Mierny jas | 22,0% | 24,2% |
| Svetlá rovnováha | 18,0% | 13,7% |
| Luminózny | 8,0% | 12,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 12,0% | 14,7% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 30,5% |
| Vyvážene jemná | 34,0% | 34,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,0% | 20,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 50,7% |
| Neutrálne tóny | 28,6% | 22,7% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 18,7% |
| Pastelové tóny | 4,8% | 8,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 20,0% | 14,7% |
| Vyvážené | 60,0% | 62,1% |
| Sýte | 20,0% | 23,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 24,0% | 14,7% |
| Jemný | 34,0% | 32,6% |
| Vyvážený | 10,0% | 12,6% |
| Výrazný | 22,0% | 22,1% |
| Vyhlásenie | 10,0% | 17,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 28,0% | 18,9% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 9,5% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 11,6% |
| Silná farebná jednota | 48,0% | 48,4% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 11,6% |
Ktoré diela umelca Duncan Grant sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parrot Tulips | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Desmond Maccarthy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Carrots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Flowers With… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior At Gordon Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life, The Blue China… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Decorated With A Still Life… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angelica Playing The Violin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Duncan Grant?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 7 600 | 77,6% |
| telefóny | 1 800 | 18,4% |
| tablety | 400 | 4,1% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Duncan Grant?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 500 | 29,4% |
| španielsky | 400 | 23,5% |
| anglicky | 300 | 17,6% |
| taliansky | 200 | 11,8% |
| dánsky | 100 | 5,9% |
| maďarsky | 100 | 5,9% |
| japonsky | 100 | 5,9% |
Koľko konzultácií s Duncan Grant je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 400 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 400 |
| po 5 Okt | 800 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 200 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 700 |
| ut 13 Okt | 500 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 400 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 1 000 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 400 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 500 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 1 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 400 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 500 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 600 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 1 400 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 500 |
Otázky k čitateľnosti Duncan Grant
Ktoré diela umelca Duncan Grant sú najčastejšie vyhlimatované?
- Bea Howe, s 300 návštevami (3% všetkých prehliadok umelca Duncan Grant). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Duncan Grant vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 9 800krát za posledných dvanásť mesiacov: 2 600 na profilu umelca a 7 200 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Duncan Grant?
- Duncan Grant je vyhľadávaný na pou počítače (78%), telefóny (18%) a tablety (4%); pou počítače predstavuje 78% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Duncan Grant majú čitatelia najradšej?
- Vyhlásenie (Kontrast): 18% návštev oproti 10% v katalógu.