Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Eduard Ameseder na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Eduard Ameseder: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Eduard Ameseder je Un Coin D'atelier, ktoré má 400 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 16% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú A Springtime Idyll a A Pougues V. Profil umelca bol otvorený 3 000krát a záznamy o dielach 2 300krát, čo predstavuje celkom 5 300 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 83%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 4 600. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (70%), telefóny (25%) a tablety (6%). Čitatelia si vyberajú Neutrálne tóny (Paleta farieb) pri 85% návštev, čo predstavuje 64% katalógu.
Eduard Ameseder: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Eduard Ameseder a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Un Coin D'atelier
400 návštev · 16,0%
-
2
A Springtime Idyll
300 návštev · 12,0%
-
3
A Pougues V
200 návštev · 8,0%
-
4
Swinging
200 návštev · 8,0%
-
5
Sitting by the sea
200 návštev · 8,0%
-
6
Message D'amour
200 návštev · 8,0%
-
7
Roses De Noel
200 návštev · 8,0%
-
8
Pavillon2
100 návštev · 4,0%
-
9
Charles-hermans
100 návštev · 4,0%
-
10
C Chaplin
100 návštev · 4,0%
Kedy bol siroký profil Eduard Ameseder si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 2 500 | 2 100 |
| Aug 2026 | 400 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Eduard Ameseder vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Eduard Ameseder?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,3% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 41,7% | 40,0% |
| Mierny jas | 37,5% | 48,0% |
| Svetlá rovnováha | 8,3% | 8,0% |
| Luminózny | 4,2% | 4,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 50,0% | 68,0% |
| Subtelné tóny farieb | 33,3% | 16,0% |
| Vyvážene jemná | 12,5% | 16,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,2% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 63,6% | 84,6% |
| Zemité tóny | 27,3% | 15,4% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 33,3% | 32,0% |
| Vyvážené | 66,7% | 68,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,5% | 8,0% |
| Jemný | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 8,0% |
| Výrazný | 25,0% | 28,0% |
| Vyhlásenie | 45,8% | 56,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,8% | 24,0% |
| jemne prepojená paleta | 12,5% | 4,0% |
| Vyvážená harmónia | 29,2% | 24,0% |
| Silná farebná jednota | 16,7% | 16,0% |
| Jednotná paleta | 20,8% | 32,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Eduard Ameseder podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Before the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Pougues V | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lower Austrian Tree Landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles-hermans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dagnan-bouveret | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pougues | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chaplin_charles_silenced_th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| C Chaplin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| La Belle Epoque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Eduard Ameseder podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 700 | 69,8% |
| telefóny | 1 300 | 24,5% |
| tablety | 300 | 5,7% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Eduard Ameseder?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Eduard Ameseder a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Eduard Ameseder
Ktoré dielo umelca Eduard Ameseder sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Un Coin D'atelier s 400 návštevami a 16% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Eduard Ameseder na WikiOO.org?
- 5 300 návštev za dvanásť mesiacov: 3 000 na profilu umelca, 2 300 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Eduard Ameseder?
- Používajú pou počítače (70%), telefóny (25%) a tablety (6%); pou počítače predstavuje 70% konzultácií.
Aké diela umelca Eduard Ameseder zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Neutrálne tóny (Paleta farieb) získavajú 85% návštev pre 64% katalógu.