Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Édouard Manet na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Édouard Manet: štatistiky v skratke
Édouard Manet je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Édouard Manet: 43 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 16% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: A Bar at the Folies-Bergere a Obídzka na tráve. Celkový počet prehliadok: 295 000 (49 200 profil umelca, 245 800 diela). Nárast o 30% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (160 200 návštev). Jazyky: anglicky (19%), nemecky (15%) a poľsky (11%). Krajiny: Nemecko (22%), Švédsko (14%) a Francúzsko (9%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (66%), telefóny (31%) a tablety (3%). Zistená preferencia: Dramatické (Atmosféra), 32% návštev pre 4% katalógu.
Top 10 diel umelca Édouard Manet podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Édouard Manet, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Édouard Manet?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
500
5 200
Júl 2026
13 000
147 200
Aug 2026
15 400
40 700
Sep 2026
20 300
52 700
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Édouard Manet?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Édouard Manet si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
4,0%
31,7%
Elegantný
30,0%
25,4%
Nostalgický
0,0%
17,1%
Pokojný
20,0%
13,2%
Pokojná atmosféra
30,0%
8,6%
Romantický
8,0%
1,6%
Klasika
4,0%
1,4%
Zemitý
4,0%
0,3%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
44,0%
25,8%
Melancholický
20,0%
21,5%
Dramatický
4,0%
17,2%
Pokojná
12,0%
9,9%
Tajomný
2,0%
7,2%
Pokojný
2,0%
6,3%
Romantický
12,0%
5,4%
Zúfalý a vážny
2,0%
2,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
26,0%
18,4%
Mäkký tieň
24,0%
34,5%
Mierny jas
28,0%
36,7%
Svetlá rovnováha
12,0%
7,6%
Luminózny
10,0%
2,8%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
42,0%
52,5%
Subtelné tóny farieb
34,0%
27,1%
Vyvážene jemná
20,0%
19,2%
Výrazná prítomnosť farieb
4,0%
1,2%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
48,7%
52,0%
Neutrálne tóny
35,9%
44,6%
Tmavé tóny
10,3%
2,2%
Monochromatické
5,1%
1,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
44,0%
35,8%
Vyvážené
52,0%
61,3%
Sýte
4,0%
2,9%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
16,0%
3,8%
Jemný
20,0%
8,2%
Vyvážený
8,0%
8,4%
Výrazný
24,0%
20,1%
Vyhlásenie
32,0%
59,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
16,0%
20,9%
jemne prepojená paleta
12,0%
13,7%
Vyvážená harmónia
16,0%
15,3%
Silná farebná jednota
32,0%
42,7%
Jednotná paleta
24,0%
7,4%
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Édouard Manet rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Édouard Manet
0
0
0
0
0
0
0
0
100
12 900
14 000
12 600
Obídzka na tráve
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 900
3 300
5 500
A Bar at the Folies-Bergere
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 500
4 200
8 200
Železničná doprava
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
700
1 700
Nana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
800
1 500
Obidíň na tráve
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
500
Ulitsa Mosnier s vlajkami
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
800
700
Bar v Folies-Bergère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
1 200
800
Hudba v Tuilerijskom záhrad…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
700
1 500
Jeseň (štúdia Žane Demarsy)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
300
1 100
Je Édouard Manet konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
193 900
65,7%
telefóny
91 200
30,9%
tablety
9 900
3,4%
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Édouard Manet?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
6 600
19,0%
nemecky
5 200
14,9%
poľsky
3 900
11,2%
švédsky
3 100
8,9%
rusky
3 000
8,6%
taliansky
2 700
7,8%
francúzsky
2 000
5,7%
španielsky
1 800
5,2%
česky
1 100
3,2%
bulharsky
900
2,6%
Aká je denná čítanosť Édouard Manet vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
3 800
po 28 Sep
3 700
ut 29 Sep
4 600
st 30 Sep
5 300
št 1 Okt
5 800
pi 2 Okt
2 300
so 3 Okt
2 600
ne 4 Okt
4 600
po 5 Okt
4 100
ut 6 Okt
7 100
st 7 Okt
3 900
št 8 Okt
5 300
pi 9 Okt
3 600
so 10 Okt
4 100
ne 11 Okt
8 500
po 12 Okt
5 800
ut 13 Okt
7 000
st 14 Okt
7 000
št 15 Okt
5 900
pi 16 Okt
5 800
so 17 Okt
3 100
ne 18 Okt (predpoveď)
8 000
po 19 Okt (predpoveď)
6 500
ut 20 Okt (predpoveď)
8 900
st 21 Okt (predpoveď)
7 700
št 22 Okt (predpoveď)
8 100
pi 23 Okt (predpoveď)
5 600
so 24 Okt (predpoveď)
4 700
ne 25 Okt (predpoveď)
8 900
po 26 Okt (predpoveď)
7 200
ut 27 Okt (predpoveď)
9 900
st 28 Okt (predpoveď)
8 600
št 29 Okt (predpoveď)
9 000
pi 30 Okt (predpoveď)
6 200
so 31 Okt (predpoveď)
5 200
ne 1 Nov (predpoveď)
9 700
po 2 Nov (predpoveď)
7 800
ut 3 Nov (predpoveď)
10 700
st 4 Nov (predpoveď)
9 300
št 5 Nov (predpoveď)
9 700
pi 6 Nov (predpoveď)
6 700
so 7 Nov (predpoveď)
5 600
Édouard Manet: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Édouard Manet má najviac vyhľadaní?
Édouard Manet: 43 200 návštev, 16% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Édouard Manet?
295 000 návštev za dvanásť mesiacov (49 200 záznamov umelca, 245 800 diel)
Hľadajú sa informácie o Édouard Manet častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
Konzultácie sa delia na pou počítače (66%), telefóny (31%) a tablety (3%); najviac ich je na pou počítače s podielom 66%.
V akých jazykoch sa konzultuje o Édouard Manet?
anglicky (19%), nemecky (15%) a poľsky (11%); najviac zastupuje jazyk anglicky s podielom 19%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Édouard Manet?
Áno, Dramatické (Atmosféra): 32% návštev z 4% katalógu.