Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Edwin Ellis na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Edwin Ellis: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Edwin Ellis je The Haven Under The Hill, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 19% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú The Harbour a Landscape With Peasant. Profil umelca bol otvorený 400krát a záznamy o dielach 1 300krát, čo predstavuje celkom 1 700 otvorení. V období medzi Sep 2026 a Okt 2026 počet konzultácií vzrástol o 300%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 900. Čitatelia si vyberajú Zmutedé (Saturácia farieb) pri 62% návštev, čo predstavuje 30% katalógu.
Edwin Ellis: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Edwin Ellis a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
The Haven Under The Hill
300 návštev · 18,8%
-
2
The Harbour
200 návštev · 12,5%
-
3
Landscape With Peasant
200 návštev · 12,5%
-
4
Seascape
200 návštev · 12,5%
-
5
Landscape And A River
100 návštev · 6,2%
-
6
View Of Runswick Bay
100 návštev · 6,2%
-
7
Over The Harbour Bar
100 návštev · 6,2%
-
8
The Approaching Storm, Whitby
100 návštev · 6,2%
-
9
Beach Scene With Fisherfolk At Low Tide
100 návštev · 6,2%
-
10
On The South Coast Of England
100 návštev · 6,2%
Kedy bol siroký profil Edwin Ellis si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 300 |
Kedy sú autorské diela umelca Edwin Ellis vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Edwin Ellis?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 54,0% | 62,5% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 31,2% |
| Luminózny | 2,0% | 6,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 62,5% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 25,0% |
| Vyvážene jemná | 26,0% | 12,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 44,7% | 75,0% |
| Zemité tóny | 50,0% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,0% | 50,0% |
| Vyvážené | 54,0% | 43,8% |
| Sýte | 10,0% | 6,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,0% | 6,2% |
| Výrazný | 24,0% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 56,0% | 68,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 24,0% | 31,2% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 18,8% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 6,2% |
| Silná farebná jednota | 30,0% | 31,2% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 12,5% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Edwin Ellis podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Over The Harbour Bar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lobster catchers flamboro h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Penmaenmawr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen And Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| After Three Days Gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Approaching Storm, Whit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Conway Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Edwin Ellis?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Edwin Ellis a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Edwin Ellis
Ktoré dielo umelca Edwin Ellis sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste The Haven Under The Hill s 300 návštevami a 19% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Edwin Ellis na WikiOO.org?
- 1 700 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na profilu umelca, 1 300 na jeho dielach.
Aké diela umelca Edwin Ellis zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Zmutedé (Saturácia farieb) získavajú 62% návštev pre 30% katalógu.