Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Emil Jakob Schindler na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Emil Jakob Schindler: štatistiky v skratke
Grazing Cattle in Holland je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Emil Jakob Schindler: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Flower Garden in Weissenkirchen a March Atmosphere Early Spring in the Vienna Woods. Celkový počet prehliadok: 2 900 (1 600 profil umelca, 1 300 diela). Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (2 200 návštev). Zistená preferencia: jemne prepojená paleta (Harmónia farieb), 40% návštev pre 12% katalógu.
Top 9 diel umelca Emil Jakob Schindler podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Emil Jakob Schindler, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Grazing Cattle in Holland, 1875
300 návštev · 20,0%
-
2
Flower Garden in Weissenkirchen, 1879
200 návštev · 13,3%
-
3
March Atmosphere Early Spring in the Vienna Woods, 1884
200 návštev · 13,3%
-
4
Aus dem Prater (The Prater Gardens), 1870
200 návštev · 13,3%
-
5
Motif from the Vienna Prater (Krieau), 1876
200 návštev · 13,3%
-
6
Mountain Stream in the Ramau, 1868
100 návštev · 6,7%
-
7
In the Garden at Schloss Niederweiden, 1885
100 návštev · 6,7%
-
8
Embrace in the Forest
100 návštev · 6,7%
-
9
Forest Path with Sheeps (also known as Waldweg mit Schafen), 1875
100 návštev · 6,7%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Emil Jakob Schindler?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 100 |
| Júl 2026 | 1 100 | 1 100 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Emil Jakob Schindler?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Emil Jakob Schindler si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,0% | 6,7% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 20,0% |
| Mierny jas | 36,0% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 22,0% | 40,0% |
| Luminózny | 4,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 48,0% | 40,0% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 60,0% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 63,3% | 84,6% |
| Zemité tóny | 33,3% | 15,4% |
| Tmavé tóny | 3,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,0% | 26,7% |
| Vyvážené | 52,0% | 73,3% |
| Sýte | 6,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 14,0% | 20,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 13,3% |
| Výrazný | 30,0% | 6,7% |
| Vyhlásenie | 46,0% | 60,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 40,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 44,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 6,7% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Emil Jakob Schindler rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mühlwehr in Plankenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Motif from the Prate Krieau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Stream in the Ramau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Duck Hunting in the Prater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Lane near Schärfling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gosau Mill near Ischl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonrise in the Prater Mead… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| February Atmosphere Early S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadow in Hacking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Month in Plankenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Emil Jakob Schindler?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Emil Jakob Schindler vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Emil Jakob Schindler: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Emil Jakob Schindler má najviac vyhľadaní?
- Grazing Cattle in Holland: 300 návštev, 20% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 9. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Emil Jakob Schindler?
- 2 900 návštev za dvanásť mesiacov (1 600 záznamov umelca, 1 300 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Emil Jakob Schindler?
- Áno, jemne prepojená paleta (Harmónia farieb): 40% návštev z 12% katalógu.