Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Émile Munier na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Émile Munier: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Émile Munier v databáze WikiOO.org dielo On the beach: 400 návštev, čo predstavuje 7% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich portrait de marie louise a Lunch on the Steps. Záznamy o umelcovite Émile Munier boli navštívené 6 500krát: 1 400 na profilu umelca a 5 100 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 58% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 4 500 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (83%) a telefóny (17%). Čitatelia sa obracajú na Jednotná paleta (Harmónia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 33% návštev oproti 16% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Émile Munier
Diela umelca Émile Munier zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
On the beach
400 návštev · 7,4%
-
2
portrait de marie louise, 1880
300 návštev · 5,6%
-
3
Lunch on the Steps
300 návštev · 5,6%
-
4
Childhood Friends
300 návštev · 5,6%
-
5
The Young Farmers
300 návštev · 5,6%
-
6
Anges Gardiens (Guardian Angels)
300 návštev · 5,6%
-
7
A Tender Embrace, 1887
200 návštev · 3,7%
-
8
1 les confitures, 1891
200 návštev · 3,7%
-
9
Farm Girl with her Pet Billy Goat
200 návštev · 3,7%
-
10
A Happy Family
200 návštev · 3,7%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Émile Munier?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 900 | 3 600 |
| Aug 2026 | 200 | 1 000 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Émile Munier?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Émile Munier si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 30,0% | 24,1% |
| Mäkký tieň | 42,0% | 44,4% |
| Mierny jas | 22,0% | 18,5% |
| Svetlá rovnováha | 2,0% | 3,7% |
| Luminózny | 4,0% | 9,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,0% | 20,4% |
| Subtelné tóny farieb | 54,0% | 61,1% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 18,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 2,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 84,6% | 76,1% |
| Neutrálne tóny | 5,1% | 17,4% |
| Monochromatické | 2,6% | 6,5% |
| Tmavé tóny | 7,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 38,0% | 38,9% |
| Vyvážené | 58,0% | 61,1% |
| Sýte | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 9,3% |
| Jemný | 12,0% | 9,3% |
| Vyvážený | 14,0% | 11,1% |
| Výrazný | 16,0% | 13,0% |
| Vyhlásenie | 52,0% | 57,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 5,6% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 7,4% |
| Vyvážená harmónia | 18,0% | 13,0% |
| Silná farebná jednota | 48,0% | 40,7% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 33,3% |
Ktoré diela umelca Émile Munier sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Priére (Prayer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tender Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Two Girls With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02 love disarmed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sugar And Spice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Émile Munier?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 5 400 | 83,1% |
| telefóny | 1 100 | 16,9% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Émile Munier?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 100 | 50,0% |
| portugalsky | 100 | 50,0% |
Koľko konzultácií s Émile Munier je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 200 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 200 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
Otázky k čitateľnosti Émile Munier
Ktoré diela umelca Émile Munier sú najčastejšie vyhlimatované?
- On the beach, s 400 návštevami (7% všetkých prehliadok umelca Émile Munier). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Émile Munier vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 6 500krát za posledných dvanásť mesiacov: 1 400 na profilu umelca a 5 100 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Émile Munier?
- Émile Munier je vyhľadávaný na pou počítače (83%) a telefóny (17%); pou počítače predstavuje 83% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Émile Munier majú čitatelia najradšej?
- Jednotná paleta (Harmónia farieb): 33% návštev oproti 16% v katalógu.