Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ernest Hamlin Baker na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ernest Hamlin Baker: štatistiky v skratke
Heinrich Himmler je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Ernest Hamlin Baker: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 16% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: J. Robert Oppenheimer a Erwin Rommel. Celkový počet prehliadok: 1 600 (100 profil umelca, 1 500 diela). Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (1 200 návštev). Zistená preferencia: Silná farebná jednota (Harmónia farieb), 84% návštev pre 48% katalógu.
Top 10 diel umelca Ernest Hamlin Baker podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Ernest Hamlin Baker, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Heinrich Himmler, 1945
300 návštev · 15,8%
-
2
J. Robert Oppenheimer, 1948
200 návštev · 10,5%
-
3
Erwin Rommel, 1942
200 návštev · 10,5%
-
4
Raymond A. Spruance, 1944
200 návštev · 10,5%
-
5
William J. Levitt, 1950
100 návštev · 5,3%
-
6
John L. Lewis, 1946
100 návštev · 5,3%
-
7
Omar Nelson Bradley, 1944
100 návštev · 5,3%
-
8
Sir Winston Churchill, 1949
100 návštev · 5,3%
-
9
James O. Eastland, 1956
100 návštev · 5,3%
-
10
Bernard Montgomery, 1944
100 návštev · 5,3%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Ernest Hamlin Baker?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 100 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Ernest Hamlin Baker?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Ernest Hamlin Baker si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 6,5% | 15,8% |
| Mierny jas | 41,3% | 31,6% |
| Svetlá rovnováha | 43,5% | 47,4% |
| Luminózny | 8,7% | 5,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 23,9% | 42,1% |
| Subtelné tóny farieb | 28,3% | 5,3% |
| Vyvážene jemná | 41,3% | 36,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,5% | 15,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 61,4% | 43,8% |
| Zemité tóny | 31,8% | 43,8% |
| Tmavé tóny | 6,8% | 12,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 6,5% | 21,1% |
| Vyvážené | 67,4% | 42,1% |
| Sýte | 26,1% | 36,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,2% | 0,0% |
| Jemný | 2,2% | 5,3% |
| Vyvážený | 8,7% | 5,3% |
| Výrazný | 23,9% | 15,8% |
| Vyhlásenie | 63,0% | 73,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,7% | 5,3% |
| jemne prepojená paleta | 15,2% | 10,5% |
| Vyvážená harmónia | 17,4% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 47,8% | 84,2% |
| Jednotná paleta | 10,9% | 0,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Ernest Hamlin Baker rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oveta Culp Hobby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| J. Robert Oppenheimer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| American Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asa Philip Randolph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heinrich Himmler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Francisco Franco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Earl Kemp Long | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erwin Rommel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Husband E. Kimmel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Ernest Hamlin Baker?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Ernest Hamlin Baker vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 100 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 200 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Ernest Hamlin Baker: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Ernest Hamlin Baker má najviac vyhľadaní?
- Heinrich Himmler: 300 návštev, 16% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Ernest Hamlin Baker?
- 1 600 návštev za dvanásť mesiacov (100 záznamov umelca, 1 500 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Ernest Hamlin Baker?
- Áno, Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 84% návštev z 48% katalógu.