Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Eva Hesseová na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Eva Hesseová: štatistiky v skratke
Accession II je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Eva Hesseová: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 36% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Repetition Nineteen III a Right After. Celkový počet prehliadok: 2 500 (2 000 profil umelca, 500 diela). Nárast o 1300% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Sep 2026 (1 400 návštev). Zistená preferencia: Vyhlásenie (Kontrast), 55% návštev pre 27% katalógu.
Top 5 diel umelca Eva Hesseová podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Eva Hesseová, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Eva Hesseová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 1 400 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Eva Hesseová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Eva Hesseová si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 18,2% | 18,2% |
| Mierny jas | 9,1% | 27,3% |
| Svetlá rovnováha | 36,4% | 45,5% |
| Luminózny | 36,4% | 9,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 45,5% | 45,5% |
| Subtelné tóny farieb | 27,3% | 9,1% |
| Vyvážene jemná | 18,2% | 18,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,1% | 27,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 45,5% | 54,5% |
| Zemité tóny | 27,3% | 45,5% |
| Pastelové tóny | 18,2% | 0,0% |
| Monochromatické | 9,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 45,5% | 45,5% |
| Vyvážené | 36,4% | 27,3% |
| Sýte | 18,2% | 27,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 45,5% | 27,3% |
| Jemný | 27,3% | 18,2% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 27,3% | 54,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,2% | 36,4% |
| jemne prepojená paleta | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 18,2% | 9,1% |
| Silná farebná jednota | 18,2% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 36,4% | 27,3% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Eva Hesseová rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Repetition Nineteen III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hang Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Accession II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomorrow's Apples (5 in Whi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Right After | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Accession II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 100 | 0 |
| Contingent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Eva Hesseová?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 31,2% |
| nemecky | 400 | 25,0% |
| česky | 300 | 18,8% |
| dánsky | 200 | 12,5% |
| španielsky | 100 | 6,2% |
| švédsky | 100 | 6,2% |
Aká je denná čítanosť Eva Hesseová vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 300 |
| št 1 Okt | 500 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 300 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
Eva Hesseová: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Eva Hesseová má najviac vyhľadaní?
- Accession II: 400 návštev, 36% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 5. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Eva Hesseová?
- 2 500 návštev za dvanásť mesiacov (2 000 záznamov umelca, 500 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Eva Hesseová?
- Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 55% návštev z 27% katalógu.