Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frank Duveneck na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Frank Duveneck: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Frank Duveneck je A Venetian Shrine, ktoré má 400 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Portrait of Frances Schillinger Hinkle a Siesta, Number Two. Profil umelca bol otvorený 700krát a záznamy o dielach 6 200krát, čo predstavuje celkom 6 900 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 50%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 6 000. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (99%) a telefóny (1%). Čitatelia si vyberajú Svetlá rovnováha (Luminancia) pri 25% návštev, čo predstavuje 10% katalógu.
Frank Duveneck: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Frank Duveneck a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
A Venetian Shrine, 1885
400 návštev · 6,2%
-
2
Portrait of Frances Schillinger Hinkle, 1875
300 návštev · 4,6%
-
3
Siesta, Number Two, 1887
300 návštev · 4,6%
-
4
A Child of the People
300 návštev · 4,6%
-
5
Lady with Fan, 1873
300 návštev · 4,6%
-
6
Riva Schiavoni No. 2
300 návštev · 4,6%
-
7
San Pietro in Castello, Venice 1
300 návštev · 4,6%
-
8
Florentine Flower Girl, 1886
200 návštev · 3,1%
-
9
Girl Reading, 1876
200 návštev · 3,1%
-
10
Portrait of Emil Carlson, 1884
200 návštev · 3,1%
Kedy bol siroký profil Frank Duveneck si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 500 | 5 500 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Kedy sú autorské diela umelca Frank Duveneck vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Frank Duveneck?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 34,0% | 35,4% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 24,6% |
| Mierny jas | 24,0% | 10,8% |
| Svetlá rovnováha | 10,0% | 24,6% |
| Luminózny | 4,0% | 4,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 38,0% | 40,0% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 32,3% |
| Vyvážene jemná | 24,0% | 16,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 10,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 53,6% |
| Neutrálne tóny | 22,2% | 35,7% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 10,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 30,0% | 41,5% |
| Vyvážené | 56,0% | 47,7% |
| Sýte | 14,0% | 10,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 24,0% | 24,6% |
| Jemný | 18,0% | 21,5% |
| Vyvážený | 10,0% | 1,5% |
| Výrazný | 18,0% | 21,5% |
| Vyhlásenie | 30,0% | 30,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 9,2% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 13,9% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 48,0% | 41,5% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 27,7% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Frank Duveneck podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady with Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Caucasian Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Leslie Pease Barnum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomb Effigy of Elizabeth Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Emil Carlson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Elizabeth Boott Duveneck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Major Dillard H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Frank Duveneck podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 6 800 | 98,6% |
| telefóny | 100 | 1,4% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Frank Duveneck?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 500 | 55,6% |
| nemecky | 400 | 44,4% |
Koľko konzultácií denne pre Frank Duveneck a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 300 |
| pi 9 Okt | 700 |
| so 10 Okt | 600 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 200 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 400 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 1 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 800 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 500 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 1 400 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 1 000 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 600 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 1 600 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 1 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 400 |
O čitateľoch umelca Frank Duveneck
Ktoré dielo umelca Frank Duveneck sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste A Venetian Shrine s 400 návštevami a 6% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Frank Duveneck na WikiOO.org?
- 6 900 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na profilu umelca, 6 200 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Frank Duveneck?
- Používajú pou počítače (99%) a telefóny (1%); pou počítače predstavuje 99% konzultácií.
Aké diela umelca Frank Duveneck zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Svetlá rovnováha (Luminancia) získavajú 25% návštev pre 10% katalógu.