Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frank Auerbach na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Frank Auerbach: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Frank Auerbach v databáze WikiOO.org dielo Park Village East, Winter: 200 návštev, čo predstavuje 18% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Tree in Tretire II a Bacchus and Ariadne. Záznamy o umelcovite Frank Auerbach boli navštívené 1 600krát: 500 na profilu umelca a 1 100 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 500 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Neutrálne tóny (Paleta farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 60% návštev oproti 27% diel.
9 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Frank Auerbach
Diela umelca Frank Auerbach zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Park Village East, Winter, 1999
200 návštev · 18,2%
-
2
Tree in Tretire II
200 návštev · 18,2%
-
3
Bacchus and Ariadne, 1971
100 návštev · 9,1%
-
4
J.Y.M., 1990
100 návštev · 9,1%
-
5
Study After Tician II, 1965
100 návštev · 9,1%
-
6
David Landau, 2008
100 návštev · 9,1%
-
7
Julia, 1990
100 návštev · 9,1%
-
8
J Y M in the Studio VII
100 návštev · 9,1%
-
9
Jake, 1990
100 návštev · 9,1%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Frank Auerbach?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Frank Auerbach?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Frank Auerbach si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 21,7% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 32,6% | 27,3% |
| Mierny jas | 19,6% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 13,0% | 36,4% |
| Luminózny | 13,0% | 36,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 32,6% | 63,6% |
| Subtelné tóny farieb | 28,3% | 9,1% |
| Vyvážene jemná | 15,2% | 18,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 21,7% | 9,1% |
| Sýta farba | 2,2% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 27,0% | 60,0% |
| Zemité tóny | 32,4% | 10,0% |
| Tmavé tóny | 29,7% | 10,0% |
| Monochromatické | 5,4% | 10,0% |
| Pastelové tóny | 2,7% | 10,0% |
| Prírodné témy | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 32,6% | 54,5% |
| Vyvážené | 41,3% | 18,2% |
| Sýte | 26,1% | 27,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 21,7% | 18,2% |
| Jemný | 17,4% | 18,2% |
| Vyvážený | 8,7% | 0,0% |
| Výrazný | 15,2% | 27,3% |
| Vyhlásenie | 37,0% | 36,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 23,9% | 27,3% |
| jemne prepojená paleta | 10,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 13,0% | 18,2% |
| Silná farebná jednota | 32,6% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 19,6% | 18,2% |
Ktoré diela umelca Frank Auerbach sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mornington Crescent – Summe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Euston Steps - Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Camden Palace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchus and Ariadne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Sitting Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rimbaud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Mornington Cresce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of E.O.W. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Awning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Frank Auerbach?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Frank Auerbach je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Frank Auerbach
Ktoré diela umelca Frank Auerbach sú najčastejšie vyhlimatované?
- Park Village East, Winter, s 200 návštevami (18% všetkých prehliadok umelca Frank Auerbach). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 9 diel.
Koľkokrát bol Frank Auerbach vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 1 600krát za posledných dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca a 1 100 na profiloch diel.
Aké diela od Frank Auerbach majú čitatelia najradšej?
- Neutrálne tóny (Paleta farieb): 60% návštev oproti 27% v katalógu.