Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frank Mason na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Frank Mason: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Frank Mason je The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Off Dover, Barque 'Invermay' a Chess game. Profil umelca bol otvorený 1 600krát a záznamy o dielach 800krát, čo predstavuje celkom 2 400 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 50%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 800. Čitatelia si vyberajú Tmavý (Luminancia) pri 50% návštev, čo predstavuje 23% katalógu.
Frank Mason: 8 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Frank Mason a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, 1943
200 návštev · 16,7%
-
2
Off Dover, Barque 'Invermay'
200 návštev · 16,7%
-
3
Chess game
200 návštev · 16,7%
-
4
Lady in Brown, 1967
200 návštev · 16,7%
-
5
After Trafalgar, 1907
100 návštev · 8,3%
-
6
'Sagacity'
100 návštev · 8,3%
-
7
Grand canyon
100 návštev · 8,3%
-
8
Wyoming rodeo
100 návštev · 8,3%
Kedy bol siroký profil Frank Mason si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Frank Mason vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Frank Mason?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 22,7% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 11,4% | 8,3% |
| Mierny jas | 25,0% | 8,3% |
| Svetlá rovnováha | 31,8% | 16,7% |
| Luminózny | 9,1% | 16,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,9% | 58,3% |
| Subtelné tóny farieb | 36,4% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 13,6% | 16,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,1% | 8,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 68,8% | 50,0% |
| Zemité tóny | 21,9% | 37,5% |
| Tmavé tóny | 3,1% | 12,5% |
| Monochromatické | 3,1% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 43,2% | 33,3% |
| Vyvážené | 47,7% | 58,3% |
| Sýte | 9,1% | 8,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 15,9% | 25,0% |
| Jemný | 15,9% | 0,0% |
| Vyvážený | 13,6% | 33,3% |
| Výrazný | 22,7% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 31,8% | 16,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 40,9% | 58,3% |
| jemne prepojená paleta | 15,9% | 8,3% |
| Vyvážená harmónia | 20,4% | 8,3% |
| Silná farebná jednota | 15,9% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 6,8% | 25,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Frank Mason podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| After Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chess game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Model Maker's Shop Dire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Art students | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pauline with Lute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The golden ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Catherine of Siena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eagle rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Frank Mason?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| rusky | 100 | 25,0% |
Koľko konzultácií denne pre Frank Mason a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 200 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Frank Mason
Ktoré dielo umelca Frank Mason sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa s 200 návštevami a 17% konzultáciami. Nad ním je usadzených 8 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Frank Mason na WikiOO.org?
- 2 400 návštev za dvanásť mesiacov: 1 600 na profilu umelca, 800 na jeho dielach.
Aké diela umelca Frank Mason zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Tmavý (Luminancia) získavajú 50% návštev pre 23% katalógu.