Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frank Mcclure na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Frank Mcclure: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Frank Mcclure v databáze WikiOO.org dielo Picnic Objects: 200 návštev, čo predstavuje 9% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Ladyslippers a Owls. Záznamy o umelcovite Frank Mcclure boli navštívené 2 500krát: 300 na profilu umelca a 2 200 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 50% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 2 000 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Zmutedé (Saturácia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 50% návštev oproti 32% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Frank Mcclure
Diela umelca Frank Mcclure zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Picnic Objects
200 návštev · 9,1%
-
2
Ladyslippers
200 návštev · 9,1%
-
3
Owls
200 návštev · 9,1%
-
4
Untitled (Roots, Branches and Wall)
200 návštev · 9,1%
-
5
A Far Horizon, 1966
100 návštev · 4,5%
-
6
Flowers in a Window, 1964
100 návštev · 4,5%
-
7
Ripening Grain
100 návštev · 4,5%
-
8
Circus Pals
100 návštev · 4,5%
-
9
Full Moon 2
100 návštev · 4,5%
-
10
Houseplant
100 návštev · 4,5%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Frank Mcclure?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 100 | 1 900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Frank Mcclure?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Frank Mcclure si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 38,0% | 36,4% |
| Svetlá rovnováha | 54,0% | 59,1% |
| Luminózny | 8,0% | 4,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 32,0% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 56,0% | 36,4% |
| Vyvážene jemná | 10,0% | 13,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 2,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 80,8% | 85,0% |
| Zemité tóny | 17,0% | 10,0% |
| Tmavé tóny | 2,1% | 0,0% |
| Monochromatické | 0,0% | 5,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 24,0% | 18,2% |
| Vyvážené | 74,0% | 72,7% |
| Sýte | 2,0% | 9,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 4,5% |
| Jemný | 4,0% | 13,6% |
| Vyvážený | 6,0% | 0,0% |
| Výrazný | 20,0% | 18,2% |
| Vyhlásenie | 68,0% | 63,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,0% | 9,1% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 4,5% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 18,2% |
| Silná farebná jednota | 54,0% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 26,0% | 40,9% |
Ktoré diela umelca Frank Mcclure sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Woman Wearing Plu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 (over Shore Roc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tall Ships 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bottle and Wine Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market with Cafe Sign | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Exit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow on the Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hangman's Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Frank Mcclure?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií s Frank Mcclure je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 100 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 200 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Frank Mcclure
Ktoré diela umelca Frank Mcclure sú najčastejšie vyhlimatované?
- Picnic Objects, s 200 návštevami (9% všetkých prehliadok umelca Frank Mcclure). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Frank Mcclure vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 2 500krát za posledných dvanásť mesiacov: 300 na profilu umelca a 2 200 na profiloch diel.
Aké diela od Frank Mcclure majú čitatelia najradšej?
- Zmutedé (Saturácia farieb): 50% návštev oproti 32% v katalógu.