Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Franz Kline na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Franz Kline: štatistiky v skratke
Mahoning je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Franz Kline: 2 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 46% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Nijinsky a Kitzker. Celkový počet prehliadok: 3 900 (1 000 profil umelca, 2 900 diela). Nárast o 275% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (2 000 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (56%) a telefóny (44%). Zistená preferencia: Monochromatický (Intenzita farieb), 83% návštev pre 51% katalógu.
Top 10 diel umelca Franz Kline podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Franz Kline, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Mahoning, 1956
2 200 návštev · 45,8%
-
2
Nijinsky, 1940
400 návštev · 8,3%
-
3
Kitzker, 1946
300 návštev · 6,2%
-
4
Study for "Flanders", 1961
300 návštev · 6,2%
-
5
Čierna, biela a sivá, 1959
300 návštev · 6,2%
-
6
Palmerton, Pa, 1941
200 návštev · 4,2%
-
7
Untitled, 1948
200 návštev · 4,2%
-
8
Blueberry Eyes, 1960
100 návštev · 2,1%
-
9
Zinc Yellow, 1959
100 návštev · 2,1%
-
10
Niezná skladba, 1956
100 návštev · 2,1%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Franz Kline?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 500 | 1 000 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Franz Kline?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Franz Kline si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 13,5% | 18,8% |
| Mäkký tieň | 29,7% | 20,8% |
| Mierny jas | 27,0% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 24,3% | 8,3% |
| Luminózny | 5,4% | 2,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 51,3% | 77,1% |
| Subtelné tóny farieb | 13,5% | 8,3% |
| Vyvážene jemná | 10,8% | 4,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 24,3% | 10,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 37,0% | 55,0% |
| Neutrálne tóny | 33,3% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 25,9% | 20,0% |
| Pastelové tóny | 3,7% | 5,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 51,3% | 83,3% |
| Vyvážené | 27,0% | 6,2% |
| Sýte | 21,6% | 10,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,4% | 0,0% |
| Jemný | 13,5% | 12,5% |
| Vyvážený | 2,7% | 4,2% |
| Výrazný | 18,9% | 10,4% |
| Vyhlásenie | 59,5% | 72,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,2% | 20,8% |
| jemne prepojená paleta | 13,5% | 6,2% |
| Vyvážená harmónia | 8,1% | 10,4% |
| Silná farebná jednota | 29,7% | 8,3% |
| Jednotná paleta | 32,4% | 54,2% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Franz Kline rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čierna, biela a sivá | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Mahoning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 |
| Zinc Yellow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Niezná skladba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blueberry Eyes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Painting number | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Delaware Gap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Je Franz Kline konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 200 | 56,4% |
| telefóny | 1 700 | 43,6% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Franz Kline?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 700 | 63,6% |
| česky | 200 | 18,2% |
| anglicky | 100 | 9,1% |
| slovensky | 100 | 9,1% |
Aká je denná čítanosť Franz Kline vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 600 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 300 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 500 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 400 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
Franz Kline: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Franz Kline má najviac vyhľadaní?
- Mahoning: 2 200 návštev, 46% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Franz Kline?
- 3 900 návštev za dvanásť mesiacov (1 000 záznamov umelca, 2 900 diel)
Hľadajú sa informácie o Franz Kline častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (56%) a telefóny (44%); najviac ich je na pou počítače s podielom 56%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Franz Kline?
- Áno, Monochromatický (Intenzita farieb): 83% návštev z 51% katalógu.