Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Franz Roubaud na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Franz Roubaud: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Franz Roubaud je Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Cossacks a Two Cossack Men. Profil umelca bol otvorený 500krát a záznamy o dielach 2 100krát, čo predstavuje celkom 2 600 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 2 000. Čitatelia si vyberajú Zmutedé (Saturácia farieb) pri 56% návštev, čo predstavuje 38% katalógu.
Franz Roubaud: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Franz Roubaud a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge
300 návštev · 12,0%
-
2
Cossacks
200 návštev · 8,0%
-
3
Two Cossack Men
200 návštev · 8,0%
-
4
The Siege Of Sevastopol Panorama
200 návštev · 8,0%
-
5
Study Of Soldiers For The Panorama The Defence Of Sevastopol
100 návštev · 4,0%
-
6
Boat On The Shore
100 návštev · 4,0%
-
7
Falconer
100 návštev · 4,0%
-
8
Circassians Crossing A River At Sunset
100 návštev · 4,0%
-
9
Cossacks In A Mountain River
100 návštev · 4,0%
-
10
Cosaque Sur Un Cheval Blanc
100 návštev · 4,0%
Kedy bol siroký profil Franz Roubaud si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 300 | 1 700 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Franz Roubaud vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Franz Roubaud?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 8,0% | 12,0% |
| Mierny jas | 50,0% | 44,0% |
| Svetlá rovnováha | 32,0% | 44,0% |
| Luminózny | 8,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 38,0% | 56,0% |
| Subtelné tóny farieb | 26,0% | 16,0% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 28,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 57,1% | 60,9% |
| Zemité tóny | 35,7% | 34,8% |
| Pastelové tóny | 2,4% | 4,3% |
| Tmavé tóny | 2,4% | 0,0% |
| Monochromatické | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 32,0% | 40,0% |
| Vyvážené | 48,0% | 44,0% |
| Sýte | 20,0% | 16,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 8,0% |
| Jemný | 28,0% | 24,0% |
| Vyvážený | 12,0% | 20,0% |
| Výrazný | 30,0% | 16,0% |
| Vyhlásenie | 22,0% | 32,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,0% | 36,0% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 20,0% |
| Vyvážená harmónia | 22,0% | 16,0% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 16,0% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 12,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Franz Roubaud podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Playing Kokpar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Malakhov1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Caravanserai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Between Russian and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dadon Shemakha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks Crossing The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks In A Mountain River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Hay Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Franz Roubaud?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Franz Roubaud a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
O čitateľoch umelca Franz Roubaud
Ktoré dielo umelca Franz Roubaud sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge s 300 návštevami a 12% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Franz Roubaud na WikiOO.org?
- 2 600 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca, 2 100 na jeho dielach.
Aké diela umelca Franz Roubaud zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Zmutedé (Saturácia farieb) získavajú 56% návštev pre 38% katalógu.