Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Franz Xaver Messerschmidt na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Franz Xaver Messerschmidt: štatistiky v skratke
Character Head: The Lecher je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Franz Xaver Messerschmidt: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 21% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Character Head: Childish Weeping a Self-Portrait with Wig. Celkový počet prehliadok: 3 900 (3 100 profil umelca, 800 diela). Nárast o 183% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Sep 2026 (1 700 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: telefóny (56%), pou počítače (41%) a tablety (3%). Zistená preferencia: Mäkký tieň (Luminancia), 57% návštev pre 33% katalógu.
Top 8 diel umelca Franz Xaver Messerschmidt podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Franz Xaver Messerschmidt, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Character Head: The Lecher, 1770
300 návštev · 21,4%
-
2
Character Head: Childish Weeping, 1783
300 návštev · 21,4%
-
3
Self-Portrait with Wig, 1780
200 návštev · 14,3%
-
4
Character Head: The Hanged, 1770
200 návštev · 14,3%
-
5
Self-Portrait: Laughing, 1780
100 návštev · 7,1%
-
6
Portrait of a Man
100 návštev · 7,1%
-
7
The Yawner, 1775
100 návštev · 7,1%
-
8
The Arch-Evil
100 návštev · 7,1%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Franz Xaver Messerschmidt?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 1 000 | 500 |
| Aug 2026 | 300 | 300 |
| Sep 2026 | 1 700 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Franz Xaver Messerschmidt?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Franz Xaver Messerschmidt si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Melancholický | 53,8% | 41,7% |
| Zúfalý a vážny | 23,1% | 25,0% |
| Dramatický | 15,4% | 25,0% |
| Výrazný | 7,7% | 8,3% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 20,8% | 14,3% |
| Mäkký tieň | 33,3% | 57,1% |
| Mierny jas | 4,2% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 29,2% | 0,0% |
| Luminózny | 12,5% | 28,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 91,7% | 78,6% |
| Subtelné tóny farieb | 8,3% | 21,4% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 87,5% | 78,6% |
| Vyvážené | 12,5% | 21,4% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 12,5% | 7,1% |
| Vyhlásenie | 87,5% | 92,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 25,0% | 21,4% |
| jemne prepojená paleta | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 16,7% | 35,7% |
| Silná farebná jednota | 20,8% | 21,4% |
| Jednotná paleta | 29,2% | 21,4% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Franz Xaver Messerschmidt rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait with Wig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with Wig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait: Laughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Character Head: The Beaked | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait: Laughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Character Head: Childish We… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Character Head: The Yawner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Character Head: The Hanged | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Character Head: The Lecher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Character Head: Childish We… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Franz Xaver Messerschmidt konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 2 200 | 56,4% |
| pou počítače | 1 600 | 41,0% |
| tablety | 100 | 2,6% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Franz Xaver Messerschmidt?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 1 000 | 45,5% |
| španielsky | 500 | 22,7% |
| anglicky | 400 | 18,2% |
| nemecky | 100 | 4,5% |
| fínsky | 100 | 4,5% |
| rumunsky | 100 | 4,5% |
Aká je denná čítanosť Franz Xaver Messerschmidt vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 300 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 300 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 700 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 400 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 500 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 400 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 400 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 600 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 500 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 400 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 200 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 700 |
Franz Xaver Messerschmidt: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Franz Xaver Messerschmidt má najviac vyhľadaní?
- Character Head: The Lecher: 300 návštev, 21% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Franz Xaver Messerschmidt?
- 3 900 návštev za dvanásť mesiacov (3 100 záznamov umelca, 800 diel)
Hľadajú sa informácie o Franz Xaver Messerschmidt častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na telefóny (56%), pou počítače (41%) a tablety (3%); najviac ich je na telefóny s podielom 56%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Franz Xaver Messerschmidt?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 57% návštev z 33% katalógu.