Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frederick William Hayes na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Frederick William Hayes: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Frederick William Hayes je Rock and Mountains, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 8% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Llanbedrog a Twilight, Criccieth. Profil umelca bol otvorený 600krát a záznamy o dielach 3 700krát, čo predstavuje celkom 4 300 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 4 000. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (100%). Čitatelia si vyberajú Vyvážené (Intenzita farieb) pri 81% návštev, čo predstavuje 66% katalógu.
Frederick William Hayes: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Frederick William Hayes a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Rock and Mountains, 1883
300 návštev · 8,1%
-
2
Llanbedrog, 1910
200 návštev · 5,4%
-
3
Twilight, Criccieth, 1880
200 návštev · 5,4%
-
4
Moel Wyn, 1882
200 návštev · 5,4%
-
5
Skyscape, 1883
200 návštev · 5,4%
-
6
River Scene, 1883
200 návštev · 5,4%
-
7
Llandwrog, 1880
100 návštev · 2,7%
-
8
A Waterfall, 1883
100 návštev · 2,7%
-
9
Ty Mawr, 1883
100 návštev · 2,7%
-
10
The Colwyn, 1883
100 návštev · 2,7%
Kedy bol siroký profil Frederick William Hayes si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 3 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Frederick William Hayes vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Frederick William Hayes?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 6,0% | 5,4% |
| Mierny jas | 32,0% | 40,5% |
| Svetlá rovnováha | 60,0% | 54,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,0% | 54,0% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 29,7% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 16,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,0% | 16,2% |
| Vyvážené | 66,0% | 81,1% |
| Sýte | 6,0% | 2,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 8,1% |
| Jemný | 34,0% | 37,8% |
| Vyvážený | 20,0% | 16,2% |
| Výrazný | 20,0% | 16,2% |
| Vyhlásenie | 16,0% | 21,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 22,0% | 27,0% |
| jemne prepojená paleta | 22,0% | 29,7% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 8,1% |
| Silná farebná jednota | 38,0% | 35,1% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 0,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Frederick William Hayes podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Colwyn, Beddgelert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pool in Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wet Day on Moel Hebog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boulders near Aberglaslyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Glaslyn River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Beech, Talysarn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Frederick William Hayes podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 300 | 100,0% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Frederick William Hayes?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Frederick William Hayes a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 200 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 400 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 400 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Frederick William Hayes
Ktoré dielo umelca Frederick William Hayes sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Rock and Mountains s 300 návštevami a 8% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Frederick William Hayes na WikiOO.org?
- 4 300 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na profilu umelca, 3 700 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Frederick William Hayes?
- Používajú pou počítače (100%); pou počítače predstavuje 100% konzultácií.
Aké diela umelca Frederick William Hayes zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Vyvážené (Intenzita farieb) získavajú 81% návštev pre 66% katalógu.