Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gabor Peterdi na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Gabor Peterdi: štatistiky v skratke
Pacific je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Gabor Peterdi: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Morning After a The Big Tree II. Celkový počet prehliadok: 2 500 (300 profil umelca, 2 200 diela). Pokles o 67% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (2 000 návštev). Zistená preferencia: Výrazný (Kontrast), 41% návštev pre 18% katalógu.
Top 10 diel umelca Gabor Peterdi podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Gabor Peterdi, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Pacific, 1971
600 návštev · 17,6%
-
2
Morning After
300 návštev · 8,8%
-
3
The Big Tree II, 1957
200 návštev · 5,9%
-
4
Heralds of Awakening, 1952
200 návštev · 5,9%
-
5
Thicket, from the portfolio A Genesis, 1967
200 návštev · 5,9%
-
6
Tommy's Pond, from the portfolio A Genesis, 1967
200 návštev · 5,9%
-
7
Stonework, State 4, from the portfolio A Genesis, 1967
100 návštev · 2,9%
-
8
The Dark Mountain, 1961
100 návštev · 2,9%
-
9
A Universe, State 2, from the portfolio A Genesis, 1967
100 návštev · 2,9%
-
10
The Sea Shines, State 2 (center plate only), from the portfolio A Genesis, 1967
100 návštev · 2,9%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Gabor Peterdi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 1 700 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Gabor Peterdi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Gabor Peterdi si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 5,9% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 8,8% |
| Mierny jas | 18,0% | 23,5% |
| Svetlá rovnováha | 24,0% | 32,4% |
| Luminózny | 38,0% | 29,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 88,0% | 79,4% |
| Subtelné tóny farieb | 8,0% | 11,8% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 8,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 84,2% | 76,0% |
| Zemité tóny | 13,2% | 12,0% |
| Pastelové tóny | 2,6% | 12,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 62,0% | 61,8% |
| Vyvážené | 34,0% | 29,4% |
| Sýte | 4,0% | 8,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 8,8% |
| Jemný | 14,0% | 2,9% |
| Vyvážený | 4,0% | 5,9% |
| Výrazný | 18,0% | 41,2% |
| Vyhlásenie | 62,0% | 41,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 22,0% | 11,8% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 8,8% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 29,4% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 29,4% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 20,6% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Gabor Peterdi rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eclipse IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Lanikai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dark Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dark Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Desert I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Heralds of Awakening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Angry Waves, State 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angry Waves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angry Waves, State 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angry Waves, State 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Gabor Peterdi?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Gabor Peterdi vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 800 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Gabor Peterdi: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Gabor Peterdi má najviac vyhľadaní?
- Pacific: 600 návštev, 18% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Gabor Peterdi?
- 2 500 návštev za dvanásť mesiacov (300 záznamov umelca, 2 200 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Gabor Peterdi?
- Áno, Výrazný (Kontrast): 41% návštev z 18% katalógu.