Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gabrielle Bonheur Chanel na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Gabrielle Bonheur Chanel: štatistiky v skratke
Dress je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Gabrielle Bonheur Chanel: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 40% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Blue Suit with Blouse a Evening ensemble comprising dress and jacket in wine red grosgrain ribbon and eggshell and silver brocade, with ribbon belt. Celkový počet prehliadok: 500 (0 profil umelca, 500 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (400 návštev). Zistená preferencia: Kontemplatívny (Emocionálny tón), 100% návštev pre 25% katalógu.
Top 4 diel umelca Gabrielle Bonheur Chanel podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Gabrielle Bonheur Chanel, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Dress, 1966
200 návštev · 40,0%
-
2
Blue Suit with Blouse
100 návštev · 20,0%
-
3
Evening ensemble comprising dress and jacket in wine red grosgrain ribbon and eggshell and silver brocade, with ribbon belt, 1959
100 návštev · 20,0%
-
4
Day ensemble in black, brown, white, rose, and green knit wool, 1971
100 návštev · 20,0%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Gabrielle Bonheur Chanel?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 0 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Gabrielle Bonheur Chanel?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Gabrielle Bonheur Chanel si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojná | 50,0% | 0,0% |
| Kontemplatívny | 25,0% | 100,0% |
| Romantický | 25,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,2% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 6,2% | 0,0% |
| Mierny jas | 25,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 6,2% | 0,0% |
| Luminózny | 56,2% | 100,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 93,8% | 100,0% |
| Subtelné tóny farieb | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 35,7% | 60,0% |
| Pastelové tóny | 35,7% | 40,0% |
| Zemité tóny | 21,4% | 0,0% |
| Monochromatické | 7,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 87,5% | 100,0% |
| Vyvážené | 12,5% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 31,2% | 40,0% |
| Jemný | 12,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,2% | 0,0% |
| Výrazný | 6,2% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 43,8% | 60,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 25,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,2% | 40,0% |
| Vyvážená harmónia | 6,2% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 37,5% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 40,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Gabrielle Bonheur Chanel rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ensemble in brown, black an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Afternoon ensemble comprisi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Day ensemble in black, brow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Suit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chanel and Oscar de la Rent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Day Ensemble [Left]\nDay En… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening suit comprising jac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening dress\n\nFront deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Gabrielle Bonheur Chanel?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Gabrielle Bonheur Chanel vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Gabrielle Bonheur Chanel: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Gabrielle Bonheur Chanel má najviac vyhľadaní?
- Dress: 200 návštev, 40% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 4. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Gabrielle Bonheur Chanel?
- 500 návštev za dvanásť mesiacov (0 záznamov umelca, 500 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Gabrielle Bonheur Chanel?
- Áno, Kontemplatívny (Emocionálny tón): 100% návštev z 25% katalógu.