Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gavin Hamilton na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Gavin Hamilton: štatistiky v skratke
Achilles Lamenting the Death of Patroclus je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Gavin Hamilton: 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 89% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: The Oath of Brutus. Celkový počet prehliadok: 1 500 (700 profil umelca, 800 diela). Nárast o 20% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Sep 2026 (600 návštev). Zistená preferencia: Vyvážená harmónia (Harmónia farieb), 89% návštev pre 33% katalógu.
Top 2 diel umelca Gavin Hamilton podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Gavin Hamilton, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Gavin Hamilton?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Gavin Hamilton?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Gavin Hamilton si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 100,0% | 100,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 33,3% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 66,7% | 100,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 100,0% | 100,0% |
| Vyvážené | 0,0% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 33,3% | 0,0% |
| Jemný | 66,7% | 100,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 33,3% | 88,9% |
| Silná farebná jednota | 66,7% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Gavin Hamilton rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Oath of Brutus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Achilles Lamenting the Deat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 200 | 200 |
| Andromache Bewailing the De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Gavin Hamilton?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 500 | 71,4% |
| anglicky | 200 | 28,6% |
Aká je denná čítanosť Gavin Hamilton vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 300 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 200 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 500 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 400 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 500 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 500 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
Gavin Hamilton: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Gavin Hamilton má najviac vyhľadaní?
- Achilles Lamenting the Death of Patroclus: 800 návštev, 89% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 2. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Gavin Hamilton?
- 1 500 návštev za dvanásť mesiacov (700 záznamov umelca, 800 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Gavin Hamilton?
- Áno, Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 89% návštev z 33% katalógu.