Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Armfield (Smith) na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
George Armfield (Smith): prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca George Armfield (Smith) v databáze WikiOO.org dielo A Playful Chase, In A Circluar Mount: 300 návštev, čo predstavuje 10% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich A Terrier With A Rabbit a Three Dogs. Záznamy o umelcovite George Armfield (Smith) boli navštívené 3 400krát: 900 na profilu umelca a 2 500 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 2 600 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (82%) a telefóny (18%). Čitatelia sa obracajú na Mierny jas (Luminancia) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 45% návštev oproti 22% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca George Armfield (Smith)
Diela umelca George Armfield (Smith) zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
A Playful Chase, In A Circluar Mount
300 návštev · 10,3%
-
2
A Terrier With A Rabbit
200 návštev · 6,9%
-
3
Three Dogs
200 návštev · 6,9%
-
4
Three Spaniels And A Flying Mallard
200 návštev · 6,9%
-
5
Spaniels Flushing Out A Pheasant
200 návštev · 6,9%
-
6
Dog And Fox
100 návštev · 3,4%
-
7
Waiting
100 návštev · 3,4%
-
8
Otter Hunt
100 návštev · 3,4%
-
9
A Spaniel And A Terrier
100 návštev · 3,4%
-
10
The Head Of A Terrier
100 návštev · 3,4%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o George Armfield (Smith)?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 500 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca George Armfield (Smith)?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela George Armfield (Smith) si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 34,0% | 13,8% |
| Mäkký tieň | 36,0% | 37,9% |
| Mierny jas | 22,0% | 44,8% |
| Svetlá rovnováha | 8,0% | 3,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 28,0% | 10,3% |
| Subtelné tóny farieb | 54,0% | 62,1% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 17,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 10,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 83,7% | 63,0% |
| Neutrálne tóny | 11,6% | 25,9% |
| Tmavé tóny | 4,7% | 11,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,0% | 24,1% |
| Vyvážené | 56,0% | 69,0% |
| Sýte | 2,0% | 6,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 26,0% | 13,8% |
| Vyvážený | 18,0% | 20,7% |
| Výrazný | 24,0% | 20,7% |
| Vyhlásenie | 26,0% | 44,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 10,3% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 3,5% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 3,5% |
| Silná farebná jednota | 54,0% | 44,8% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 37,9% |
Ktoré diela umelca George Armfield (Smith) sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Playful Chase, In A Circl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Ratters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Spaniels Putting Up A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three spaniels flushing mal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ratcatchers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dogs - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Setters resting under a tab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog With Puppies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study Of Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu George Armfield (Smith)?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 800 | 82,4% |
| telefóny | 600 | 17,6% |
V akých jazykoch sa konzultuje s George Armfield (Smith)?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 600 | 75,0% |
| francúzsky | 200 | 25,0% |
Koľko konzultácií s George Armfield (Smith) je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 200 |
| st 23 Sep | 300 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 200 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti George Armfield (Smith)
Ktoré diela umelca George Armfield (Smith) sú najčastejšie vyhlimatované?
- A Playful Chase, In A Circluar Mount, s 300 návštevami (10% všetkých prehliadok umelca George Armfield (Smith)). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol George Armfield (Smith) vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 3 400krát za posledných dvanásť mesiacov: 900 na profilu umelca a 2 500 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje George Armfield (Smith)?
- George Armfield (Smith) je vyhľadávaný na pou počítače (82%) a telefóny (18%); pou počítače predstavuje 82% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od George Armfield (Smith) majú čitatelia najradšej?
- Mierny jas (Luminancia): 45% návštev oproti 22% v katalógu.