Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Harvey na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
George Harvey: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca George Harvey je Rev. thomas guthrie,, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Study for the Painting 'The Battle of Drumclog' a Far From Home. Profil umelca bol otvorený 600krát a záznamy o dielach 2 800krát, čo predstavuje celkom 3 400 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 3 100. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (85%) a telefóny (15%). Čitatelia si vyberajú Tmavý (Luminancia) pri 30% návštev, čo predstavuje 16% katalógu.
George Harvey: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca George Harvey a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Rev. thomas guthrie,
300 návštev · 9,1%
-
2
Study for the Painting 'The Battle of Drumclog'
300 návštev · 9,1%
-
3
Far From Home
200 návštev · 6,1%
-
4
Family At The Law Court
200 návštev · 6,1%
-
5
His Own Catch Of Trout
200 návštev · 6,1%
-
6
The Covenanter's Baptism
100 návštev · 3,0%
-
7
Self-Portrait, 1830
100 návštev · 3,0%
-
8
A Boy And A Girl With A Collie Dog Standing By A Stream (study For 'the Covenanters' Baptism')
100 návštev · 3,0%
-
9
The Wee Deil
100 návštev · 3,0%
-
10
Two Children
100 návštev · 3,0%
Kedy bol siroký profil George Harvey si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 2 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca George Harvey vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca George Harvey?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 16,0% | 30,3% |
| Mäkký tieň | 44,0% | 30,3% |
| Mierny jas | 24,0% | 24,2% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 12,1% |
| Luminózny | 4,0% | 3,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 24,2% |
| Subtelné tóny farieb | 44,0% | 45,5% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 15,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,0% | 15,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 61,9% | 53,8% |
| Neutrálne tóny | 23,8% | 26,9% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 19,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 36,4% |
| Vyvážené | 50,0% | 54,5% |
| Sýte | 10,0% | 9,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 18,2% |
| Jemný | 20,0% | 12,1% |
| Vyvážený | 18,0% | 12,1% |
| Výrazný | 24,0% | 36,4% |
| Vyhlásenie | 24,0% | 21,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 3,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 6,1% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 3,0% |
| Silná farebná jednota | 48,0% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 42,0% | 51,5% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca George Harvey podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Covenanter's Baptism | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extracting Stings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Baptism On The Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aged Spinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Young Man In A Riding Cloak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Catechising In A Scottish S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lost Child Restored | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Covenanters' Preaching | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok George Harvey podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 900 | 85,3% |
| telefóny | 500 | 14,7% |
V akých jazykoch sa konzultuje s George Harvey?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre George Harvey a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca George Harvey
Ktoré dielo umelca George Harvey sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Rev. thomas guthrie, s 300 návštevami a 9% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca George Harvey na WikiOO.org?
- 3 400 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na profilu umelca, 2 800 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca George Harvey?
- Používajú pou počítače (85%) a telefóny (15%); pou počítače predstavuje 85% konzultácií.
Aké diela umelca George Harvey zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Tmavý (Luminancia) získavajú 30% návštev pre 16% katalógu.