Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Inness na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
George Inness: štatistiky v skratke
The Valley of the Shadow of Death je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca George Inness: 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 7% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Evening Glow a Castel Gandolfo. Celkový počet prehliadok: 11 400 (2 000 profil umelca, 9 400 diela). Nárast o 67% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (9 300 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (85%) a telefóny (15%). Zistená preferencia: Dramatické (Atmosféra), 29% návštev pre 0% katalógu.
Top 10 diel umelca George Inness podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu George Inness, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu George Inness?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
300
Júl 2026
1 100
8 200
Aug 2026
200
400
Sep 2026
500
500
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca George Inness?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od George Inness si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
100,0%
64,7%
Dramatické
0,0%
29,4%
Pokojná atmosféra
0,0%
5,9%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
100,0%
67,7%
Duchovná
0,0%
23,5%
Dramatický
0,0%
5,9%
Pokojná
0,0%
2,9%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
36,0%
31,5%
Mäkký tieň
30,0%
34,3%
Mierny jas
24,0%
26,9%
Svetlá rovnováha
6,0%
7,4%
Luminózny
4,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
8,0%
9,3%
Subtelné tóny farieb
26,0%
25,0%
Vyvážene jemná
46,0%
37,0%
Výrazná prítomnosť farieb
20,0%
28,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
52,2%
57,6%
Tmavé tóny
28,3%
33,7%
Neutrálne tóny
15,2%
8,7%
Monochromatické
2,2%
0,0%
Pastelové tóny
2,2%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
24,0%
20,4%
Vyvážené
60,0%
58,3%
Sýte
16,0%
21,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
24,0%
5,6%
Jemný
16,0%
12,0%
Vyvážený
4,0%
24,1%
Výrazný
6,0%
13,9%
Vyhlásenie
50,0%
44,4%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
4,0%
13,0%
jemne prepojená paleta
4,0%
4,6%
Vyvážená harmónia
10,0%
3,7%
Silná farebná jednota
44,0%
45,4%
Jednotná paleta
38,0%
33,3%
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca George Inness rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Early Morning, Tarpon Sprin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Sunrise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
In the Berkshires
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Summer Days, Cattle Drinkin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pine Grove of the Barberini…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jarné kvety
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peace and Plenty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Short Cut, Watchung Stati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hudson River Valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer Days
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Je George Inness konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
9 700
85,1%
telefóny
1 700
14,9%
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca George Inness?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
400
66,7%
španielsky
100
16,7%
francúzsky
100
16,7%
Aká je denná čítanosť George Inness vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
Deň
Návštevy
st 23 Sep
100
št 24 Sep
100
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
100
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
300
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
200
ut 6 Okt
100
st 7 Okt
300
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
0
st 14 Okt (predpoveď)
300
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
400
št 22 Okt (predpoveď)
100
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
100
po 26 Okt (predpoveď)
200
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
400
št 29 Okt (predpoveď)
100
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
100
po 2 Nov (predpoveď)
200
ut 3 Nov (predpoveď)
100
George Inness: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od George Inness má najviac vyhľadaní?
The Valley of the Shadow of Death: 800 návštev, 7% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u George Inness?
11 400 návštev za dvanásť mesiacov (2 000 záznamov umelca, 9 400 diel)
Hľadajú sa informácie o George Inness častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
Konzultácie sa delia na pou počítače (85%) a telefóny (15%); najviac ich je na pou počítače s podielom 85%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od George Inness?
Áno, Dramatické (Atmosféra): 29% návštev z 0% katalógu.