Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Race na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
George Race: štatistiky v skratke
'Request' LT629 je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca George Race: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: 'John and Norah' LT203 a 'Devon County' LT526. Celkový počet prehliadok: 1 500 (500 profil umelca, 1 000 diela). Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (1 200 návštev). Zistená preferencia: Svetlá rovnováha (Luminancia), 75% návštev pre 50% katalógu.
Top 10 diel umelca George Race podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu George Race, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
'Request' LT629, 1906
200 návštev · 16,7%
-
2
'John and Norah' LT203, 1924
200 návštev · 16,7%
-
3
'Devon County' LT526, 1921
100 návštev · 8,3%
-
4
'Smilax' LT594, 1911
100 návštev · 8,3%
-
5
'East Briton' LT447, 1921
100 návštev · 8,3%
-
6
'Shipmates' LT1134, 1925
100 návštev · 8,3%
-
7
'Renovate' LT307, 1910
100 návštev · 8,3%
-
8
The Lowestoft Trawler 'Fearless', 1911
100 návštev · 8,3%
-
9
The 'Dominican', GY406, 1899
100 návštev · 8,3%
-
10
The 'Bermuda', GY56, 1905
100 návštev · 8,3%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu George Race?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca George Race?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od George Race si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,1% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 2,1% | 0,0% |
| Mierny jas | 35,4% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 50,0% | 75,0% |
| Luminózny | 10,4% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 33,3% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 35,4% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 27,1% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,2% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 91,9% | 100,0% |
| Tmavé tóny | 2,7% | 0,0% |
| Zemité tóny | 2,7% | 0,0% |
| Prírodné témy | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,9% | 33,3% |
| Vyvážené | 64,6% | 33,3% |
| Sýte | 12,5% | 33,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,2% | 0,0% |
| Jemný | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 16,7% |
| Výrazný | 25,0% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 56,2% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 31,2% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 25,0% | 41,7% |
| Vyvážená harmónia | 14,6% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 25,0% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 4,2% | 16,7% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca George Race rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Devon County' LT526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'Request' LT629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| 'Laburnum' LT1051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Vigilant' LT1025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Mary Adeline' LT650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Shipmates' LT1134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 'Smilax' LT594 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Incentive' LT581 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Smack, GY732 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Bountiful' LT1151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca George Race?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť George Race vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
George Race: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od George Race má najviac vyhľadaní?
- 'Request' LT629: 200 návštev, 17% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u George Race?
- 1 500 návštev za dvanásť mesiacov (500 záznamov umelca, 1 000 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od George Race?
- Áno, Svetlá rovnováha (Luminancia): 75% návštev z 50% katalógu.