Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Stanfield Walters na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
George Stanfield Walters: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca George Stanfield Walters je A Barge Going Down The Thames, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 29% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Shipping Off A Coast a An Extensive Landscape. Profil umelca bol otvorený 1 000krát a záznamy o dielach 500krát, čo predstavuje celkom 1 500 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 67%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 100. Čitatelia si vyberajú Pokojný (Kontrast) pri 86% návštev, čo predstavuje 44% katalógu.
George Stanfield Walters: 6 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca George Stanfield Walters a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
A Barge Going Down The Thames
200 návštev · 28,6%
-
2
Shipping Off A Coast
100 návštev · 14,3%
-
3
An Extensive Landscape
100 návštev · 14,3%
-
4
Ryde Harbour
100 návštev · 14,3%
-
5
Rowing Out To The Fishing Fleet
100 návštev · 14,3%
-
6
A Fisherman On The River Stour Off The Shotley Peninsula
100 návštev · 14,3%
Kedy bol siroký profil George Stanfield Walters si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 400 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca George Stanfield Walters vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca George Stanfield Walters?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,2% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 15,6% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 37,8% | 28,6% |
| Luminózny | 44,4% | 71,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 71,1% | 57,1% |
| Subtelné tóny farieb | 8,9% | 14,3% |
| Vyvážene jemná | 13,3% | 14,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,7% | 14,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 83,3% | 71,4% |
| Zemité tóny | 9,5% | 14,3% |
| Monochromatické | 2,4% | 14,3% |
| Pastelové tóny | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,2% | 14,3% |
| Vyvážené | 42,2% | 57,1% |
| Sýte | 15,6% | 28,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 44,4% | 85,7% |
| Jemný | 26,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,4% | 0,0% |
| Výrazný | 13,3% | 14,3% |
| Vyhlásenie | 11,1% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 13,3% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 11,1% | 42,9% |
| Silná farebná jednota | 28,9% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 35,6% | 57,1% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca George Stanfield Walters podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wallow Crag, Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| When The West With Evening… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening shipping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lock On The Upper Thames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welsh Coastal Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Lake Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Watchful Eye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ramsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caught In A Swell Off Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barges And Other Shipping A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s George Stanfield Walters?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| japonsky | 100 | 25,0% |
Koľko konzultácií denne pre George Stanfield Walters a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 200 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 300 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca George Stanfield Walters
Ktoré dielo umelca George Stanfield Walters sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste A Barge Going Down The Thames s 200 návštevami a 29% konzultáciami. Nad ním je usadzených 6 diel.
Aký je počet čitateľov umelca George Stanfield Walters na WikiOO.org?
- 1 500 návštev za dvanásť mesiacov: 1 000 na profilu umelca, 500 na jeho dielach.
Aké diela umelca George Stanfield Walters zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Pokojný (Kontrast) získavajú 86% návštev pre 44% katalógu.