Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Georges Jeannin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Georges Jeannin: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Georges Jeannin v databáze WikiOO.org dielo A bunch of pink peonies: 200 návštev, čo predstavuje 20% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Still life of peaches and grapes a Two bouquets. Záznamy o umelcovite Georges Jeannin boli navštívené 1 300krát: 600 na profilu umelca a 700 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 900 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 50% návštev oproti 17% diel.
7 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Georges Jeannin
Diela umelca Georges Jeannin zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
A bunch of pink peonies
200 návštev · 20,0%
-
2
Still life of peaches and grapes
200 návštev · 20,0%
-
3
Two bouquets
200 návštev · 20,0%
-
4
Still life of roses in a vase
100 návštev · 10,0%
-
5
Still life with apples
100 návštev · 10,0%
-
6
Still life
100 návštev · 10,0%
-
7
Vase Of Flowers
100 návštev · 10,0%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Georges Jeannin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Georges Jeannin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Georges Jeannin si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 21,7% | 20,0% |
| Mäkký tieň | 30,4% | 40,0% |
| Mierny jas | 26,1% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 17,4% | 20,0% |
| Luminózny | 4,3% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 13,0% | 20,0% |
| Subtelné tóny farieb | 43,5% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 26,1% | 10,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 17,4% | 50,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 33,3% |
| Neutrálne tóny | 16,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 21,7% | 20,0% |
| Vyvážené | 60,9% | 50,0% |
| Sýte | 17,4% | 30,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,7% | 0,0% |
| Jemný | 17,4% | 20,0% |
| Vyvážený | 4,3% | 20,0% |
| Výrazný | 26,1% | 20,0% |
| Vyhlásenie | 43,5% | 40,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 13,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 17,4% | 40,0% |
| Vyvážená harmónia | 21,7% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 47,8% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Georges Jeannin sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Festive Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oranges and Lemons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Flowers and the Wreaths… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two bouquets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Basket of S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase Of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers In A Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peonies In A Vase On A Drap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carnations In A Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Georges Jeannin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| rusky | 300 | 60,0% |
| česky | 100 | 20,0% |
| anglicky | 100 | 20,0% |
Koľko konzultácií s Georges Jeannin je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 400 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Georges Jeannin
Ktoré diela umelca Georges Jeannin sú najčastejšie vyhlimatované?
- A bunch of pink peonies, s 200 návštevami (20% všetkých prehliadok umelca Georges Jeannin). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 7 diel.
Koľkokrát bol Georges Jeannin vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 1 300krát za posledných dvanásť mesiacov: 600 na profilu umelca a 700 na profiloch diel.
Aké diela od Georges Jeannin majú čitatelia najradšej?
- Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb): 50% návštev oproti 17% v katalógu.