Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gian Luca Rossi na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Gian Luca Rossi: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Gian Luca Rossi v databáze WikiOO.org dielo Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame: 200 návštev, čo predstavuje 15% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria a Museo del Salame: sala della norcineria. Záznamy o umelcovite Gian Luca Rossi boli navštívené 1 300krát: 300 na profilu umelca a 1 000 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 000 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Kontemplatívny (Emocionálny tón) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 50% návštev oproti 17% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Gian Luca Rossi
Diela umelca Gian Luca Rossi zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame
200 návštev · 15,4%
-
2
Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria, 2010
100 návštev · 7,7%
-
3
Museo del Salame: sala della norcineria, 2010
100 návštev · 7,7%
-
4
Museo del Salame: uncini da norcino, 2010
100 návštev · 7,7%
-
5
Museo del Salame: ingresso alle cantine, 2010
100 návštev · 7,7%
-
6
Museo del Vino dei Colli di Parma: multivisione immersiva, 2014
100 návštev · 7,7%
-
7
Museo del Vino dei Colli di Parma: sala delle botti, 2014
100 návštev · 7,7%
-
8
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 návštev · 7,7%
-
9
Museo del Vino dei Colli di Parma: bottiglie ottocentesche della cantina Basetti, 2014
100 návštev · 7,7%
-
10
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 návštev · 7,7%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Gian Luca Rossi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Gian Luca Rossi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Gian Luca Rossi si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nostalgický | 50,0% | 50,0% |
| Kontemplatívny | 16,7% | 50,0% |
| Pokojná | 16,7% | 0,0% |
| Pokojný | 16,7% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 33,3% | 53,8% |
| Mäkký tieň | 48,7% | 30,8% |
| Mierny jas | 17,9% | 15,4% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 33,3% | 38,5% |
| Subtelné tóny farieb | 25,6% | 30,8% |
| Vyvážene jemná | 38,5% | 30,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,6% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 46,2% | 61,5% |
| Vyvážené | 51,3% | 38,5% |
| Sýte | 2,6% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,6% | 0,0% |
| Jemný | 20,5% | 46,2% |
| Vyvážený | 10,3% | 0,0% |
| Výrazný | 33,3% | 15,4% |
| Vyhlásenie | 33,3% | 38,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,8% | 23,1% |
| jemne prepojená paleta | 7,7% | 7,7% |
| Vyvážená harmónia | 10,3% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 28,2% | 7,7% |
| Jednotná paleta | 41,0% | 53,8% |
Ktoré diela umelca Gian Luca Rossi sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Museo del Salame: esterno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: ingresso… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Il cortile del Castello di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: sala dell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: corridoio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Gian Luca Rossi?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Gian Luca Rossi je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Gian Luca Rossi
Ktoré diela umelca Gian Luca Rossi sú najčastejšie vyhlimatované?
- Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame, s 200 návštevami (15% všetkých prehliadok umelca Gian Luca Rossi). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Gian Luca Rossi vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 1 300krát za posledných dvanásť mesiacov: 300 na profilu umelca a 1 000 na profiloch diel.
Aké diela od Gian Luca Rossi majú čitatelia najradšej?
- Kontemplatívny (Emocionálny tón): 50% návštev oproti 17% v katalógu.