Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Harold Wyllie na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Harold Wyllie: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Harold Wyllie je Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917, ktoré má 100 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781 a Army Reconnaissance. Profil umelca bol otvorený 700krát a záznamy o dielach 500krát, čo predstavuje celkom 1 200 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 900. Čitatelia si vyberajú Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) pri 50% návštev, čo predstavuje 17% katalógu.
Harold Wyllie: 6 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Harold Wyllie a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917, 1920
100 návštev · 16,7%
-
2
Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781
100 návštev · 16,7%
-
3
Army Reconnaissance, 1919
100 návštev · 16,7%
-
4
The Battle of Sole Bay, 28 May 1672
100 návštev · 16,7%
-
5
'Close of Day'
100 návštev · 16,7%
-
6
Tilbury, Essex
100 návštev · 16,7%
Kedy bol siroký profil Harold Wyllie si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Harold Wyllie vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Harold Wyllie?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 11,1% | 16,7% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 44,4% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 38,9% | 50,0% |
| Luminózny | 5,6% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 27,8% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 38,9% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 33,3% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 78,6% | 60,0% |
| Zemité tóny | 14,3% | 20,0% |
| Monochromatické | 7,1% | 20,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 16,7% | 16,7% |
| Vyvážené | 72,2% | 66,7% |
| Sýte | 11,1% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 27,8% | 50,0% |
| Jemný | 38,9% | 16,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 22,2% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 11,1% | 16,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,7% | 50,0% |
| jemne prepojená paleta | 22,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 16,7% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 33,3% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 11,1% | 0,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Harold Wyllie podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Close of Day' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Bombing of Bissheghem A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Sole Bay, 28… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An Air Fight, France (1917–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Bombers Getting Off f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Air and Naval Battle off Sp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of St Vincent, 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Armada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HMS 'Whitley' Coming to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artillery Observation BE2c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Harold Wyllie?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Harold Wyllie a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Harold Wyllie
Ktoré dielo umelca Harold Wyllie sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917 s 100 návštevami a 17% konzultáciami. Nad ním je usadzených 6 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Harold Wyllie na WikiOO.org?
- 1 200 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na profilu umelca, 500 na jeho dielach.
Aké diela umelca Harold Wyllie zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) získavajú 50% návštev pre 17% katalógu.