Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Harry Walker na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Harry Walker: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Harry Walker v databáze WikiOO.org dielo Blues Festival: 300 návštev, čo predstavuje 27% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Corsham Still Life a Kertamaroo, a Native of South Australia. Záznamy o umelcovite Harry Walker boli navštívené 1 300krát: 300 na profilu umelca a 1 000 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 900 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Mierny jas (Luminancia) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 55% návštev oproti 19% diel.
8 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Harry Walker
Diela umelca Harry Walker zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Harry Walker?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
700
Aug 2026
0
0
Sep 2026
100
300
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Harry Walker?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Harry Walker si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Nostalgický
50,0%
66,7%
Dramatické
25,0%
33,3%
Hravý
25,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Zúfalý a vážny
50,0%
66,7%
Nostalgický
25,0%
33,3%
Radostný
25,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
43,8%
27,3%
Mierny jas
18,8%
54,5%
Svetlá rovnováha
31,2%
18,2%
Luminózny
6,2%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
37,5%
36,4%
Subtelné tóny farieb
0,0%
0,0%
Vyvážene jemná
43,8%
36,4%
Výrazná prítomnosť farieb
18,8%
27,3%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
46,2%
57,1%
Zemité tóny
38,5%
42,9%
Tmavé tóny
7,7%
0,0%
Pastelové tóny
7,7%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
37,5%
36,4%
Vyvážené
31,2%
18,2%
Sýte
31,2%
45,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,5%
9,1%
Jemný
37,5%
45,5%
Vyvážený
6,2%
9,1%
Výrazný
12,5%
9,1%
Vyhlásenie
31,2%
27,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
25,0%
9,1%
jemne prepojená paleta
12,5%
18,2%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
31,2%
36,4%
Jednotná paleta
31,2%
36,4%
Ktoré diela umelca Harry Walker sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Kertamaroo, a Native of Sou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mocatta, commonly known as…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Warm Summer Evening in 18…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Red Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Enodoc, Cornwall
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Warm Summer Evening in 18…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Still Life with Pears
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Freedom, A Fable: A Curious…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salvation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
V akých jazykoch sa konzultuje s Harry Walker?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Harry Walker je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
Otázky k čitateľnosti Harry Walker
Ktoré diela umelca Harry Walker sú najčastejšie vyhlimatované?
Blues Festival, s 300 návštevami (27% všetkých prehliadok umelca Harry Walker). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľkokrát bol Harry Walker vyhľadávaný na WikiOO.org?
1 300krát za posledných dvanásť mesiacov: 300 na profilu umelca a 1 000 na profiloch diel.
Aké diela od Harry Walker majú čitatelia najradšej?
Mierny jas (Luminancia): 55% návštev oproti 19% v katalógu.