Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Hector Caffieri na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Hector Caffieri: štatistiky v skratke
Unloading Fishing Boats on the Quay, Brittany je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Hector Caffieri: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: The Strawberry Patch a The water lilies. Celkový počet prehliadok: 900 (400 profil umelca, 500 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (700 návštev). Zistená preferencia: Vyhlásenie (Kontrast), 80% návštev pre 37% katalógu.
Top 5 diel umelca Hector Caffieri podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Hector Caffieri, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Hector Caffieri?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Hector Caffieri?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Hector Caffieri si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 7,4% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 33,3% | 20,0% |
| Mierny jas | 44,4% | 80,0% |
| Svetlá rovnováha | 14,8% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 29,6% | 40,0% |
| Subtelné tóny farieb | 29,6% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 25,9% | 20,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,8% | 20,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 54,5% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 27,3% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 18,2% | 25,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 25,9% | 40,0% |
| Vyvážené | 59,3% | 40,0% |
| Sýte | 14,8% | 20,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 11,1% | 0,0% |
| Jemný | 14,8% | 20,0% |
| Vyvážený | 14,8% | 0,0% |
| Výrazný | 22,2% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 37,0% | 80,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 7,4% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 14,8% | 40,0% |
| Vyvážená harmónia | 11,1% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 48,1% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 18,5% | 20,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Hector Caffieri rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Breton fishergirl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A breton fisher girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton fisherchildren | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riding sea monsters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study Of Primroses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marlow lock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gathering Pumpkins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waiting for the Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Hector Caffieri?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Hector Caffieri vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Hector Caffieri: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Hector Caffieri má najviac vyhľadaní?
- Unloading Fishing Boats on the Quay, Brittany: 100 návštev, 20% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 5. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Hector Caffieri?
- 900 návštev za dvanásť mesiacov (400 záznamov umelca, 500 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Hector Caffieri?
- Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 80% návštev z 37% katalógu.