Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henri Gervex na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henri Gervex: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Henri Gervex v databáze WikiOO.org dielo Rolla: 400 návštev, čo predstavuje 15% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Portrait of Tsarina Alexandra a The Salon Jury. Záznamy o umelcovite Henri Gervex boli navštívené 3 500krát: 1 200 na profilu umelca a 2 300 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií vzrástol o 60% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 2 200 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (80%), telefóny (17%) a tablety (3%). Čitatelia sa obracajú na Vyhlásenie (Kontrast) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 81% návštev oproti 44% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Henri Gervex
Diela umelca Henri Gervex zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Rolla
400 návštev · 15,4%
-
2
Portrait of Tsarina Alexandra
200 návštev · 7,7%
-
3
The Salon Jury
200 návštev · 7,7%
-
4
A Meeting of the Judges of the Salon des Artistes
200 návštev · 7,7%
-
5
Fragment Of The Panorama Of 'the History Of The Century' -
200 návštev · 7,7%
-
6
Portrait De Madame G.
200 návštev · 7,7%
-
7
Le Modèle Masqué
200 návštev · 7,7%
-
8
Portrait De Jenny Sacerdote.
100 návštev · 3,8%
-
9
Café Scene in Paris
100 návštev · 3,8%
-
10
Femme Resuse À La Toilette
100 návštev · 3,8%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Henri Gervex?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 1 500 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 300 | 500 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Henri Gervex?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Henri Gervex si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 24,0% | 15,4% |
| Mäkký tieň | 30,0% | 23,1% |
| Mierny jas | 40,0% | 61,5% |
| Svetlá rovnováha | 4,0% | 0,0% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 56,0% | 61,5% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 23,1% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 15,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 100,0% |
| Neutrálne tóny | 20,0% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 56,0% | 57,7% |
| Vyvážené | 42,0% | 42,3% |
| Sýte | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 20,0% | 7,7% |
| Vyvážený | 14,0% | 11,5% |
| Výrazný | 16,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 80,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 7,7% |
| jemne prepojená paleta | 20,0% | 26,9% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 11,5% |
| Silná farebná jednota | 32,0% | 34,6% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 19,2% |
Ktoré diela umelca Henri Gervex sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Satyre and Menade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Alfred Stevens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for 'Autopsy at the H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Panorama of the Century: Kl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Café Scene in Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sketch for the Salle des Fê… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rolla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 100 |
| Panorama of the Century: Gr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Panorama of the Century… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Thomas W. Evans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Henri Gervex?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 800 | 80,0% |
| telefóny | 600 | 17,1% |
| tablety | 100 | 2,9% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Henri Gervex?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| portugalsky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií s Henri Gervex je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 200 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Henri Gervex
Ktoré diela umelca Henri Gervex sú najčastejšie vyhlimatované?
- Rolla, s 400 návštevami (15% všetkých prehliadok umelca Henri Gervex). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Henri Gervex vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 3 500krát za posledných dvanásť mesiacov: 1 200 na profilu umelca a 2 300 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Henri Gervex?
- Henri Gervex je vyhľadávaný na pou počítače (80%), telefóny (17%) a tablety (3%); pou počítače predstavuje 80% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Henri Gervex majú čitatelia najradšej?
- Vyhlásenie (Kontrast): 81% návštev oproti 44% v katalógu.